نتایج جستجو برای عبارت :

تصادف مرگ آور در اتوبان نیایش + فیلم

امدادونجات هلال‌احمر:
ساعت ٠١:٥٨ بامداد امروز ‎تصادف زنجیره‌ای (اتوبوس - تریلی - خاور - ایسوزو - پراید - پژو٤٠٥) در کیلومتر ۵۲ اتوبان قزوین - زنجان، لاین جنوبی (٣ کلیومتر مانده به سه راه ضیاآباد) ٣٠ نفر را دچار حادثه کرد.
در این حادثه ۳ نفر جان خود را از دست دادند، ۱۴ نفر سرپایی مداوا و ١٠ نفر هم به بیمارستان منتقل شدند.
سه شنبه ، ۱۲ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
در
تصادف عصر چهارشنبه (۲۹ خرداد) در روستای زاغه همدان راننده خوردوی کشنده ماک با سرعت از
کوچه‌های این روستا در حرکت بود که با یک پسر بچه ۱۲ ساله که مشغول
بازی با دوستانش بود برخورد کرد.
پسر بچه در دم فوت کرد و علت این تصادف بی توجهی راننده خودرو و سرعت غیر مجاز بود.
سرهنگ عزیزی رییس پلیس راه استان همدان با اعلام این خبر گفت: از ابتدای امسال در این روستا ۲ مورد تصادف منجر به فوت و ۴ مورد تصادف جرحی داشته ایم که در همه آن‌ها رعایت نکردن سرعت مجا
خواب دیدن یک تصادف ، دلالت بر گناه توهین آمیز دارد که در آن به طور ناخودآگاه خود را مجازات می کنید. شاید شما به کاری که انجام داده اید افتخار نکنید. از طرف دیگر ، حادثه ممکن است نمادی از خطایی یا اشتباهی باشد که شما مرتکب شده اید. رویاهای تصادف همچنین نمایانگر ترس شما از بودن در یک تصادف جسمی واقعی است. ممکن است به سادگی از گرفتن پشت فرمان عصبی شوید. یا رویا در تلاش است تا شما را از برخی حادثه هشدار دهد.
ادامه مطلب
ان شاء الله در رانندگی کسی دچار سانحه نشه ولی در برخوار اگر کسی در جاده های برون شهری دچار سانحه تصادف بشه دو تا دردسر داره .یکی تصادف وسانحه و یکی هم دردسر آمدن پلیس و رفتن به پلیس راه .بله ..برخوار پلیس راه نداره و این گشت هم که داره از پلیس راه شاهین شهر میاد .یعنی کسی اگر مثلا یک کیلومتری کمشچه تصادف جرحی  کرد باید برای کارهاش به پلیس راه مورچه خورت بره ..یعنی نیروی انتظامی شهرستان توانایی راه اندازی پلیس راه نداره ؟ باوجود اتوبان اردستان و
اگر در حالی که گراهینامه ندارید تصادف کنید و این تصادف منجر به فوت طرف مثابل شود علاوه بر پرداخت دیه به حداکثر دو سال حبس محکوم خواهید شد.
در این تصادفات حتی اگر گواهینامه داشته باشید علاوه بر دیه 6 ماه تا 2 سال حبس را در پی خواهد داشت.
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی
از برنامه سازان شبکه من و تو در خواست میکنم مستندهایی ساخته و درآن به این پرسشها پاسخ دهند
چرا ده دوربین مداربسته محل تصادف پرنسس دایانا هنگام تصادف خاموش بودند؟؟
چرا راننده فیات که با پرنسس دایانا تصادف کرد از ماموران اطلاعاتی انگلستان بود؟

یه پژوعه از کنارم رد شد و یه بچهه سرشو از ماشین اورد بیرون و داد زد خدایا شکرت...
یاد چند شب پیش خودم افتادم
ساعت دوازده و ربع شب
وسط اتوبان
سرمو از پنجره اوردم بیرون و داد زدم
خدایا چقد من اینو دوس دارم
خدایا شکرت ...!
.
.
.
یه وقتایی دیدن لبخند رو لب یه نفر از صد تا خوشی ، خوش تره :)
امروز بعد تصادف تمام چیز‌هایی که تو این مدت تلاش کردم یادم بره باز یادم اومد، من بعد تصادف تمام صحنه های تصادف اومد جلو چشمام تمام صدا ها، صدای شکستن شیشه، صدای له شدن ماشین، روزهایی که بیمارستان بودم همشون یادم اومد
وقتی افسر رفت و نشستم تو ماشین برای چند لحظه همه چیزو فراموش کردم هیچ چیز یادم نمیومد خیلی حال بدی بود خیلی شرایط روحی ترسناکی داشتم، قبل این که برسم خونه اینقد صدای له شدن ماشین و شیشه و تصادف تو سرم پیچید که بالا اوردم
پنج شنب
رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مصدوم شدن 16 نفر بر اثر تصادف اتوبوس با کامیون در اتوبان نطنز به کاشان خبر داد. حسین ریاحی اظهار کرد: در ساعت ۲۱:۵۷ دقیقه شامگاه یکشنبه نهم تیرماه تماس مردمی با مرکز ارتباطات اورژانس مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در حوالی عوارضی قمصر کاشان دریافت شد.
ادامه مطلب
{تمثیلات و مثال های مهدوی - شماره 34}

جاده اتوبان

فرض کنید کاروانی در سنگلاخها و کویرهای خشک وحشتناک، سالهای زیادی با زحمت فراوان حرکت کرده تا خودش را به جاده اتوبان وسیع آسفالته رسانده است و تازه میتواند با سرعت زیاد در اتوبان به راهش ادامه دهد.
این جاده اتوبان، توسط امام زمان افتتاح خواهد شد و تازه بشر در راه رشد و سعادت، میتواند با سرعت حرکت کند. در آن زمان استعدادهای انسان ظهور میکند و دانشی که بشر تاکنون داشته، در مقابل استعدادهایی که
به گزارش همشهری آنلاین، ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز خلبان یک هواپیمایی کوچک به دلیل فسخ متخصص پیش آمده قادر به امتداد دست خط تا فرودگاه کپک نبوده با آتش نشانی تماس گرفت و معارفه عدل که مجبور است داخل اتوبان فرود بیاید. ماموران آتش نشانی زمانی بوسیله نگرش تصادم رسیدندکه خلبان بوسیله سلامت فرود آمده بود.
یدک کش اتوبان امام علی ۰۹۱۲۰۴۵۱۴۱۶
یدک کش اتوبان امام علی
خدمات یدک کش بزرگراه امام علی
خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه امام علی
یدک کش اتوبان امام علی
باسریعترین تماس،امداد خودرو ما درکنارشماست
در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.
انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما
نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجا
یدک کش اتوبان امام علی ۰۹۱۲۰۴۵۱۴۱۶
یدک کش اتوبان امام علی
خدمات یدک کش بزرگراه امام علی
خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه امام علی
یدک کش اتوبان امام علی
باسریعترین تماس،امداد خودرو ما درکنارشماست
در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.
انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما
نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجا
شکستگی بر اثر تصادف 
شکستگی شدید ساق پا باز بر اثر تصادف که یک جوان موتور سوار که آسیب شدیدی دیده بود با تکنیک الیزاروف درمان شد، تیم جراحی ما نادرترین جراحی هارا انجام می‌دهد، با متخصصین و کارشناسان آموزش دیده در روسیه و اتریش_ آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410 _ تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178 _ سایت Www.baharteb.blog.ir 
اینستاگرام _@bahartebkaran 
من دیشب راه افتادم با اتوبوس اومدم تهران از شهرمون. و من همیشه از بس استرس مسیر دارم، هیچ وقت خوابم نمیبره و تا صبح جاده رو نگاه میکنم. میترسم راننده یه وقت خوابش بگیره، یا حتی میترسم راننده سکته کنه. از کنار این نفت‌کشا هم که رد میشیم فقط به دقت نگاه می‌کنم و نفسم در نمیاد. بدترین قسمت جاییه که یه ماشین سنگین تو جاده هست، یه کامیون داره ازش سبقت میگیره و در همون حین اتوبوس هم وارد سبقت میشه، من همش میگم خب الان اگه خدای نکرده یک ثانیه این کامی
داشتم فکر میکردم که چه تعطیلات خوب و کم حاشیه ای بود و همزمان یک سایت خبری رو باز کردم. تیتر یکش این بود:  هشت عضو خانواده در یک تصادف کشته شدند.
ظاهرا من بی خبر بودم یا مسیری که آمدم، نرمال بود
ظاهرا زیاد سفر می رویم همه ما هموطنان، فرهنگ سفر و گردشگری هم امیدوارم بیاد
غمگین و آرومم مثل ماه شب چهارده پشت ساختمونای بلند و نور های خیره کننده شهرغمگین و گنگم مثل لحظه اول تصادف که نمیدونی از کجا خوردیغمگین و خسته م مثل وقتی کل اتوبان رو با اهنگ رولت روسی میری و میری و دنبال دوربرگردونیغمگین و راضیم مثل وقتی که یه قدرت ماورایی رو احساس میکنی که حواسش بهت هستغمگین و منتظرم مثل وقتی هی نوار اعلانات گوشیتو میکشی پایین و خالیهغمگین و سنگینم مثل وقتی که از ترس سرما لحاف میندازی روی خودت اما نفست بالا نمیادغمگین و ب
ارتباط باکارخانه آراپلاست
آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه ۴شرقی پ۲۰
مدیرفروش : 09128871455  خانم قاسمی
کارخانه:02155026557

نمایش عکس
اگه گفتین این چیه؟
قالی نیستاااا، این اتوبان دوران بچگیم بود؛ اون وسطی که بزرگه برای ماشین
بزرگام‌ بود، کلی حال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
اندازه دوتا انگشت بودن مال اونا بود خیلی حال می‌داد
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

دیوار پوش بین کابینتی و کاربرد آن

این دیوار پوش ها با قابلیت ضد حریق بودن با عرض 20 سانت در طوا 2.80 سانت با طرح آجر برجسته نمای شکیلی به آشپز خانه شما میبخشد همچنین  به عنوان دیوار پوش نیز میتوانید استفاده شود.

آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه ۴شرقی پ۲۰

اگه گفتین این چیه؟
بزرگام‌ بود، کلی حال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

اگه گفتین این چیه؟
بزرگام‌ بود، کلیحال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

زمانی که خودرو در یک نقطه متمرکز دچار تصادف شدید شود (مثل برخورد با دکلهای مخابرات).
تغییر شکلهایی که تدریجی هستند ( مثل برخورد از پشت به کامیون در حال حرکت).
در تصادفاتی که ضربه و تغییر شکل خودرو در نواحی متعدد و پس از برخوردهای مکرر صورت می گیرد.
 اگر خودرو چند بار پی در پی تصادف کند و کیسه هوا فعال شود، در تصادفات بعدی کیسه هوا عمل نمی کند. کیسه های هوایی پس از هر بار عمل کردن، خالی شده و منقبض می شوند
الان دلم میخواد سرمو از پنجره ببرم بیرون و فقط فوش بدم ...
.
.
.
خب الان نظرتون برای رهایی از این خاموشی وسط اتوبان چیه ؟
چقد من احمقم :)
یه جایی که سال تا ماه کسی بهس سر نمیزنه دارم سوالِ فوری فوتی میپرسم ! به این میگن عدم تشخیص وسیله ارتباط جمعی ! همون بحث احمقانه ای که کلی با دهقان کردم و اخرم منو انداخت :)
کلا به نظرم ادم باید یه طوری رفتار کنه که کمتر تو چشم باشه چه تو فک و فامیل و خانواده چه بین دوست و آشنا چه بین غریبه ها ... کلا یه حالت کم پیدایی :)
مدتی است که وزارت راه سیستم پرداخت عوارض را در اتوبان های تهران-قم ، تهران-قزوین ، تهران-ساوه و قزوین-زنجان به روش الکترونیکی تغییر داده است. روال کار به این صورت است که شما باید پیش از آغاز سفر از طریق سامانه های اینترنتی برای پرداخت الکترونیکی عوارض(ETC) اقدام کنید. با عبور از عوارضی پلاک خودرو شما ثبت می شود و اگر عوارض را پرداخت نکرده باشید تا 72 ساعت فرصت دارید که مبلغ را واریز کنید. پس از پایان فرصت اگر هنوز عوارض شما پرداخت نشده باشد جریمه
خسارت تصادف‌های جاده‌ای ایران "معادل پنج درصد تولید ناخالص ملی (GNP) است".
تیمور حسینی، رئیس پلیس راه کشور می‌گوید: "معادل پنج درصد از تولید ناخالص ملی، سالانه در تصادف‌ها از بین می رود."
این به معنای سالانه ٢٢ میلیارد دلار خسارت است.
در سال گذشته بیش از ١٧ هزار نفر در تصادفات رانندگی ایران کشته شدند.
رئیس پلیس راه کشور گفته ۹۰ درصد از تصادف‌ها به دلیل "عامل انسانی" رخ داده‌اند. اما آیا سزا و تاوان یک اشتباه راننده مانند خستگی و خواب آلودگی، ب
شکستگی شدید فمور بر اثر تصادف در مرد 38ساله از تهران که در محل شکستگی قبلی و قدیمی این اتفاق افتاد که با تکنیک الیزاروف درمان شد.
آدرس مطب _تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
⚪تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
سایت Www.baharteb.blog.ir
⚫⚪ Instagram @bahartebkaran

✅ @bahartebkaran

اینک در تقاطع های روستای محمدآباد و قشلاق داودآباد قرچک، روستاهای باغخواص، قلعه بلند و محمدآباد عرب های ورامین و نیز تقاطع روستای اسلام آباد به پیشوا ایستگاه سوزن بانی نصب شده که هنگام عبور قطار در مسیر عبور خودروها مانع قرار می‌دهد تا قطار بدون برخورد با خودروهای عبوری به مسیر خود ادامه دهد.

به‌گزارش اقتصادنیوز، تصادف در محل سوزن‌بانی ورامین در جنوب شرق پایتخت به روستای باغخواص رخ داد؛ سوزن‌بانی را گذاشته‌اند برای جلوگیری از تص
اصلا کلاسش به اینه که آدم یا تصادف نکنه یا وقتی‌ام می‌کنه با اتوبوس کنه. مزه‌شم به اینه که مقصر خودت باشی. حالا ببینید واکنش اعضای خانواده رو:
همسر: فدایِ سرت؛ خودت که چیزیت نشده؟
معصومه سادات: واقعا که! چرا ماشینِ مامانو از ریخت و قیافه انداختی بابا؟
مهدیار: خخخخخ بابا رانندگی بلد نیست؛ دیگه نمی‌زارم رانندگی کنی
✍ پ.ن: انقدام بد نیست رانندگی‌م! ولی کلا وقتی آدم حالش ناخوشه نباید لجبازی کنه و پشت فرمون بشینه. در نهایت اتوبوس هیچ‌چیش نش
فکر کن بری از روی دلسوزی یه لاکپشت رو وسط اتوبان نجات بدی ، بزنن له و لوردت کنن...
یا زنده نمیمونی ، یا اگر بمونی دیگه نمیتونی زندگی کنی بدون مغز و پا ... 
تو اورژانس خودم تحویلش گرفتم و لحظه به لحظه باهاش بودم ، هنوز به هوش بود باهاش مدام حرف میزدم شوخی میکردم و اونم به زور بعد ناله هاش یه خنده ای میزد...
امروز رفتم بالا سرش icu ...
کاملا بیهوش بود...
۷۰ درصد مغزش ایسکمی شده بود به خاطر شرایط وحشتناک پاهاش و
شب یلدا را رفتیم خانه‌ی خاله در قزوین. شب قبلش (شب جمعه) ساعت 11 از تهران راه افتادیم و ساعت 1:30 رسیدیم. فردا صبحش وزیر راه و شهرسازی هم آمد قزوین. آمد که نیوجرسی اتوبان قزوین تهران را افتتاح کند و لعنت خدا بر این نیوجرسی‌ها و بر این ساخت‌وسازهایشان. لعنت بر آن افتتاحشان. بخورد توی سرشان.
در درجه‌ی اول دلیل شخصی دارد. ولی دلیل غیرشخصی هم دارد... روزگاری بین دو گارد ریل اتوبان فاصله‌ای بود که می‌توانستند تویش درخت بکارند. تویش بوته بکارند. تویش
به گزارش خبرهای فوری پلدشت، سرهنگ علیرضا اسماعیل نژاد گفت: این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته تنها سه نفر در این جاده ها جان باخته بودند.
وی از کاهش ۲۳ درصدی آمار تصادف های جرحی در جاده‌های ماکو خبر داد و افزود: سال گذشته ۱۷ نفر در جاده های این شهرستان مجروح شده بود که امسال به ۱۳ نفر کاهش یافت. 
وی ادامه داد: خودداری از سرعت و سبقت غیرمجاز یکی از مهمترین راهکارهای کاهش تصادف در جاده هاست که باید بیش از پیش مورد توجه رانندگان قرار گیرد ت
از اولین پستی ک تو این وبلاگ گذاشتم من همش ی هدف داشتمکه بفهمم از این دنیا چی میخوام
شاید قرار نیست چیزی بخوام
شاید قراره فقط زندگی کنم
ب اینکه صدسال دیگه هیچ اثری ازم نیست راضیم
واقعا خسته شدم از اینکه انقدر فکر کنم ک دقیقا باید برای زندگیم چی کار کنم
قسمت داغون ماجرا اینکه این همه درس خوندم ولی تو هیچ کدوم از اون واحدهای کوفتی درسی یاد ندادن درست تصمیم گیری رو
اشکان از رو شکم سیری ی پلن مسخره برام کشید ک هرچی سر و تهش رو از بقیه میپرسم به بن ب
تست تصادف

تحقیق در مورد تست تصادف یا کرش تست

دسته بندی

فنی و مهندسی

فرمت فایل

doc

حجم فایل

121 کیلو بایت

دیشب از یه تصادف برگشتمقرار نبود ببینمشرفته بودم دیدن فردی دیگه..یه دوستاونم دوستم بود اما قرار نبود اینطوری مثل صاعقه ببینمشیا اون طور که اومد حلو و گفت: میشه یه لحظه بیای؟ ..که یعنی باهام حرف بزنهحرف که میزد ارزو کردم پرنده بودم تا پر بزنمیا قطره ابی که به زمین فرو برمشنیدم که بیکران آسمون و قعر زمین، صدایی نمیاد..چیزی شنیده نمیشه..مثلا صداها خیلی گنگهارزو کردم صداشو نشنوماما شنیدمتک تک کلمات دردناکش روبعد یکهو انگار صدایی دست انداخت دور
روکوب یا خط کش
روکوب یا خط کش در دو سایز ۴/۵ میلی متر و 3.2 میلی متر یا خط کش بعد از نصب لمینیت جهت دور کار از قرنیز و اسکوتی استفاده می شود ولی قسمت هایی که
کمتر از ۵ سانتی متر ارتفاع دارند مانند زیر درب، درب بالکن، سرویس بهداشتی و … از ابزار روکوب یا خط کش استفاده می شود.
آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه

​​​​​​خواستم زرنگی کنم و زود دور زدم و پا رو کلاچ یکهو شد اسب بی افشار به یه ماشین کوبیدم پرید تو پیاده رو، فقط میخواستم زیر کامیون بغل دستیم نرم و باز کوبیدم به یه ماشین که تصادف زنجیره ماشین های ایستاده را ایجاد کرد و نصف همه ماشینها رفتن تو.جوب و اخرین کوبشم انقدر قوی بود که نمیدانم پرایده چطور آن همه رفته بود توی جوب و چطور روی چرخ هایش مانده بود . برای همه ماشینها نامه فدایت شوم و شماره تماس گذاشتم بعد فهمیدم همه ماشینها مال پرسنل ک
با توجه به فاصله کم تهران با استان مازندارن ، مرکز نشینان از هر فرصتی استفاده می کنند و برای استراحت و تفریح به شهرهای مازندران سفر می کنند .
شنیده می شود در این شرایط سخت که کشور و برخی از استانها مانند مازندارن با کرونا دست و پنجه نرم می کند برخی افراد جهت مسافرت و خوشگذرانی وارد استان مازندران می شوند.
دیروز اتوبان جدید هم افتتاح شد ،افتتاح اتوبان جدید نیز جز کوتاه کردن راه ورود بی بند و باری و فرهنگ غلط بی حجابی و افزایش فساد ، فایده چندان
یک روز یک زن و مرد ماشینشون با هم تصادف ناجوری می کنه. بطوریکه ماشین هردوشون بشدت آسیب میبینه. ولی هردوشون بطرز معجزه آسایی جون سالم بدر می برن.
وقتی که هر دو از ماشینشون که حالا تبدیل به آهن قراضه شده بیرون میان، رانندهء خانم بر میگرده میگه:
- آه چه جالب شما مرد هستید!…. ببینید چه به روز ماشینامون اومده! همه چیز داغون شده ولی ما سالم هستیم! این باید نشونه ای از طرف خدا باشه که اینطوری با هم ملاقات کنیم و ارتباط مشترکی رو با صلح و صفا آغاز کنیم!
م
لیکی از مواردی که باعث اهمیت شهرهاست راهها می باشد . اتصال شهر ها به راهها مخصوصاَ آزاد راه و بزرگراه به شدت باعث اهمیت و رونق ان شهر می شود . متاسفانه در شهرستان برخوار راه مهمی وجود ندارد الا بزرگراه اصفهان .اردستان . البته آزادراه شرق هم هست که هنوز خیری از اون به شهرستان نرسیده . بیشتر شهرها برای اینکه بتوانند به راه مهمی متصل شوند  رایزنی های زیادی انجام می دهند تا شاید راه را به طرف شهر خود بکشند و از آن عبور دهند . و اگر نشد مابین شهر و اتو
اجاره ماشین امروزه با استقبال عموم مواجه شده است.
اجاره ماشین مراحل و قوانین خود را به همراه دارد. در موسسات مختلف اجاره خودرو معمولا مراحل و قوانین، مشخص و مشترک است. موسسه اجاره خودرو رنتینال نیز یکی از این موسسات قدیمی فعال در تهران می باشد که سابقه درخشانی در اجاره خودرو به مشتریان خود دارد.
یکی از مواردی که ممکن است برای خودروها پیش بیاید تصادف کردن خودرو است که بسیاری از مردم از آن می ترسند و به همین دلیل از اجاره کردن خودرو صرف نظر می ک
آقا من تو پست قبلی نوشتم دادگاه :))) ببخشید شورای حل اختلاف...
خلاصه اینکه ما رفتیم..ولی خواهان بیشعور نیومد..در واقع من ی بار وقت دادرسی رو تغییر داده بودم چون باباهه نبود...اونا اومده بودن..ی درخواست تاخیر و تادییه هم داده بودن...سه شنبه ام ما رفتیم اظهاراتمونو نوشتیم ..وقت بعدیمون افتاد 26 ام...
1 تومن پول نقاشی و صافکاری میخواد درحالی ک کاملا از بیمه ما استفاده کرده..300تومن اجرت المثل ماشینش..من واقعا نمیدونم این چ کاری داشته ک واسه چند روز تعمیر 300

لحظه مرگ

لحظه مرگ بسیار حساس و خطرناک است حتی خوبان و نیکان از آن دلهره و وحشت دارند،در این عکس لحظه ی وحشتناک خارج شدن روح از بدن فرد کشته شده در تصادف را مشاهده می کنید،این تصویر جنجالی در فیس بوک ده ها هزار بار دیده شده و بحث های زیادی پیرامون آن صورت گرفته است.

آیا  روح به این شکل از بدن خارج میشود؟

براستی بعد از مرگ چه اتفاقاتی در انتظار هر شخصی است.در این تصویر ادعا شده در تصادف روح از بدن حارج میشود این در حالی است که روح جسم نیست و
وقتی که تعدادی از سربازان وطن، در رزمایش نظامی کنارک دچار سانحه شدند، دهان دشمنان نیز برای تمجید از این سربازان باز شد، اما به خاطر نفهمی، آن را در قالب دلسوزی مطرح کردند: و مقصودشان این بود که بگویند: این حادثه عمدی بوده و با مقصر جلوه دادن: حادثه ساز ان را محصول بی تدبیری مسئولین بدانند. خودشان هم می دانند که این حوادث، نه قابل پیش بینی است و نه قابل پیشگیری. همانطور که از نامش پیداست تصادف است. مثل تصادف یک ماشین. اگر صدها نفر هم کشته بدهد، ب
این چند روز بیشتر از این که در گیر زندگی باشم درگیر مرگ بودم. مرگهای زیادیا برای خودم به تصویرکشیدم اما بیشتر درگیر این دوتا شدم تصادف با اتوموبیل، سرطان. همیشه فکر میکنم نمیتونم مرگ بدون درد داشته باشم  ترجیح میدم موقع تصادف با اتوموبیل دوماه برم توکما بعدم اعضای بدنم اهدا بشه، درمورد سرطانم همینطور دوست دارم دیر تشخیص داده بشه وفقط دوماه فرصت داشته باشم، بعد ازهمه ی اینها نشستم و اروم اروم برا خودم اشک ریختم.امروز وقتی داشتم دراین مورد ح
دهکده المپیک
تاریخچه، موقعیت مکانی و مشخصات دهکده
احداث محله دهکده المپیک، به گذشته‌هایی بازمی‌گردد که اراضی کن محدوده‌های اطراف را حسابی سیراب می‌کرد و از رودخانه‌ها و نهرهایش محله‌ای گل و بلبل ساخته شده بود. حالا شاید کمتر کسی این چیزها را یادش باشد؛ به غیر از همان اهالی قدیمی روستای کن که بر وسعت روستایشان تاکید  دارند و از دهکده تا جنت آباد را جزوی از این روستا می‌دانند. حتی شاید کمتر کسی بداند دهکده المپیک، زمانی جزو منطقه 5 شهردا
بیمه بدنه بیمه‌ای است که در گذشته توجه زیادی به آن نمی‌شده اما امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است و عده قابل‌توجهی نسبت به مزایای آن آگاه شده‌اند. پوشش‌ها و شرایط بیمه بدنه به این صورت است که این بیمه در صورت سرقت خودرو، تصادف‌هایی که فرد مقصر باشد، تصادف‌هایی که فرد مقصر متواری شود و... جبران خسارت می‌کند. بنابراین با وجود بیمه بدنه می‌توان مطمئن بود که با بروز هر خسارتی، بیمه هزینه جبران آن را می‌پردازد. با توجه به این موضوع باید ب
یک مسئله مهم جغرافیایی

معنی ۷ شمال ، ۶۵ جنوب یا ۲ غرب در جاده ها چیست ؟
اعداد و ارقامی که به طرز رمزآلودی روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی
بین جاده ها و اتوبان های کشور نوشته شده چه معنی دارد
هر مسافرتی که میرویم تا چشممان به این تابلو ها را میبینیم  که نوشته مثلاً رشت ۱ شمال یا مثلا کاشان ۷ جنوب یعنی چی؟؟؟
در آموزشگاه های رانندگی هم فکر نمی کنم این مسئله مطرح بشه .
ایران به دلیل مساحت زیادی که داره پر از جاده و اتوبان هست که هر
کدوم برای خودشون
طرح یک کوبش!
فیلم Babel، آخرین فیلم از سه‌گانه‌ی ایناریتو، جنسی از تصادف را انگشت‌نما می‌کند که همه به آن نیاز داریم!
یک زوج آمریکایی -که از قضا دو بازیگر خوشگل و معروف هالیوودی هم هستند(!)- برای حل کردن اختلافاتی که بعد از مرگ نوزادشان ایجاد شده است، سفری زیارتی سیاحتی (!) به مقصد مراکش را ترتیب می‌دهند تا در آرامش طبیعت کویری و وحشی و کم‌متمدنِ آنجا توریست‌بازی کنند.
داستان از آنجا اوج می‌گیرد که دو برادر چوپان بومی،‌ از سر بازیگوشی و رقا
عصر امروز دو شنبه ۱۶ اردیبهشت یک کودک ۱۱ ساله در تصادف با یک کامیون در خیابان جهان نما همدان کشته شد.

سرهنگ علی فکری رئیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با اعلام این خبر گفت:ساعت ۱۷:۵۰ دقیقه امروز گزارشی مبنی بر تصادف 
یک دستگاه کامیون 
بنز

با
 عابر پیاده به پلیس راهنمایی و رانندگی داده شد.

پس از اعلام گزارش، پلیس برای بررسی موضوع به محل حادثه که در خیابان جهان نما اتفاق افتاده بود اعزام شد.

دستهامو گرفت ، اصرار داشت برم خونشون ، مامان مخالف بود ، دلش میخواست زودتر برگردیم ، به قدم زدن ادامه دادیم ، هچی میگذشت هوا ابری تر میشد ، اما حالِ دلم خوب بود ! صدا مردم بلند شد ، هر کی از یه سمت میدوید تا خودش رو به 2 تا کوچه بالاتر برسونه ، یک تصادف کرده بود ، فقط شرح ماجرا رو شنیدم ،دلم لرزید ... یکی از انتهای خیابان اومد سمتمون اسم کسی رو که تصادف کرده بود رو گفت ، بی اختیار گریه کردم من اون آدم رو فقط یک بار تو زندگیم دیده بودم اما این خبر باع
یکی نشسته بوده پشت بنز آخرین سیستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان می رفته، یهو می بینه یک موتور گازی ازش جلو زد! خیلی شاکی می شه، پا رو میذاره رو گاز، با سرعت دویست از بغل موتوره رد می شه. یک مدت واسه خودش خوش و خرم می ره، یهو می بینه موتور گازیه باز ازش جلو زد! دیگه پاک قاط میزنه، پا رو تا ته می گذاره رو گاز، با دویست و چهل تا از موتوره جلو می زنه. همینجور داشته با آخرین سرعت می رفته، باز یهو می بینه، موتور گازیه مثل تیر از بغلش رد شد! طرف کم می اره،
باسمه تعالىاگر مال مسلمان مثل جانش محترم است چرا غصب؟ چرا دزدى؟اگر مواد مخدر خانمان برانداز است چرا اعتیاد؟اگر حجاب مصونیت است نه محدودیت چرا بىحجابى؟و اگر... چرا تصادف؟و کم فروشى؟و طلاق؟و ننوشتن دین و ترک عمل به بزرگترین آیه؟و

برای دومین بار تو زندگیم تصادف کردم. اولین بار زمستون سال 91 بود تو بزرگراه چمران بود. تنها بودم. از ماشین پیاده نشدم. طرف با وجود این که خسارت زیادی ندیده بود وقتی دید من یه دختر تنهام، شروع کرد به داد و بیداد... خیلی ترسیده بودم... دیشب بعد کلاس رفتم سیتی سنتر خرید کنم. موقع برگشت دوباره تصادف کردم. این بار بیشتر ترسیده بودم. ضربه شدیدتر از بار قبل بود. باز هم از ماشین پیاده نشدم. اما طرف داد و بیداد نکرد. فقط صداشو میشنیدم که میپرسید: خانم خوبی؟ ح
آن بالا که بودم، فقط سه پیشنهاد بود:
اول گفتند زنی از اهالیِ جورجیا، همسرم باشد. خوشگل و پولدار. قرار بود خانه ای در سواحلِ فلوریدا داشته باشیم. با یک کوروتِ کروکیِ جگری. تنها اشکال‌اش این بود که زنم در چهل و سه سالگی سرطانِ سینه می‌گرفت. قبول نکردم. راست اش تحمل‌اش را نداشتم. 
بعد، موقعیتِ دیگری پیشنهاد کردند: پاریس، خودم هنرپیشه می‌شدم و زنم مدلِ لباس. قرار بود دو دخترِ دو قلو داشته باشیم. اما وقتی گفتند یکی از آنها در نه سالگی در تصادفی کش
حرف زیاد هست و گله ها و دردها و اشک ها و سوزِ دل ها و آه که در سینه نهفته اما بی هیچ کدومشون و بی هیچ مقدمه ای میدونم هرچند که رهگذری هستی و شاید به تصادف پنجره ی کلبه ی مجازآبادی من به روت باز شده اما تمنا دارم برای خوب شدن حال یک مادر دعا کن.+مادر تکه سهم زمینی فرزند آدم است از خدا.
کاربرد نبشی ثابت
نبشی ثابت ابزاری با زاویه ی ۹۰ درجه جهت پوشش لبه های برش خورده پانل نصب شده بر روی دیواره گچ می باشد.
همچنین انعطاف پذیری این محصول ،قابلیت کار بر روی سطوح منحنی را امکان پذیر ساخته است.
دلیل استفاده از این ابزار این است که در زوایای ۹۰ درجه ساختمان که به بیرون می باشد استفاده از ابزار نبشی ثابت پی وی سی بسیار زیبا‌تر و خوش فرم تر می شود و همچنین نصب و استقامت آن بهتر می شود، اما استفاده از آن فقط در همین مورد است برای همین فرو
✊ *یک پیشنهاد خوب برای سیلی دیگر* *لطفا متنشر کنید تا خواست همگانی شود* پس از شهادت مظلومانه سپهبد سلیمانی اتوبان رسالت را به نام آن شهید نام گذاری کردند اما به نظر می‌رسد این نام گذاری هیچ اثری در تبیین مظلومیت این شهید عزیز و بزرگوار ندارد
ادامه مطلب
داستان پاتوق
وقتی این متنو خوندم توفکر فرو رفتم با خودم گفتم چقدر میتونیم با حرفای خوب روی هم تاثیر بگذاریم چقدر میتونیم بهم کمک کنیم این داستان شد یکی از بهترین داستانایی ک میتونم خونده باشمش گذاشتم اینجا شما هم بخونید دوستای گلم

دقیقاً ۲۳ سال پیش در اتوبان قزوین- تهران بعد از سیمان آبیک با سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت با اتومبیل پاترول دو درب به سمت تهران می‌آمدم. هم عشق سرعت داشتم و هم اینکه کلاسم دیر شده بود. ناگهان متوجه یک افسر راهنمایی
هروی یکی از محله‎های نام آشنا و قدیمی تهران است.
تهران به عنوان پایتخت ایران دارای محله‎های اصیل متعددی است و محله هروی یکی از آن‎ها است. محله هروی یکی از محله‎های منطقه 4 تهران است که از شمال به اتوبان بابایی و همت، از شرق به اتوبان امام علی، از غرب به خیابان شریعتی و از جنوب به اتوبان رسالت ختم می‌شود.
محله هروی دارای دسترسی‎های مطلوبی است و علاوه بر اتوبان‎های نامبرده، به اتوبان‎ صیاد نیز دسترسی دارد.
این منطقه از شمال با منطقه 1، از جن
پای پدرش روی فرش خونه سر خورده بود و تا پدر از بیمارستان مرخص بشه به هم ریخته و آشفته بود.
دیروز که با آرامش گفت میفهممت میخواستم بگم پای آقا رضا از زندگی سُر نخورده؛ قطع شده. 
نمیتونم تنها برم بهشت زهرا...چند بار تلاشم رو کردم برم. یا تصادف میکنم یا گم میشم.
احساس وقتهایی رو دارم که گم میشدم. خجالت میکشیدم به بقیه بگم گم شدم.
خلاصه فیلم :
جلال مرادی در طی یک تصادف، خانواده‌ای را به قتل می‌رساند، اما تصادف در
دادگاه غیرعمد شناخته می‌شود. او پس از گذراندن دوران زندان، همسر و
فرزندانش را ترک کرده و به شهری دیگر می‌رود، پس از دو سال به شهرش
بازمی‌گردد زیرا که زنش دچار مرگ مغزی شده‌است…

بازیگران :حامد بهداد، ژیلا شاهی، آزاده نوبهاری، نیوشا علیپور، یونا تدین و…

برای دانلود فیلم سینمایی قصر شیرین کلیک کنید
6 نکته مهم هنگام موتور سواری در شب

موتور سیکلت وسیله ای جمع و جور و کم خرجه که برای خیلی ها مخصوصا توی شهر های کوچیک کاربرد خیلی زیادی داره. حالا اگه از اون دسته افرادی هم باشید که شب و روزشون رو با موتورشون سر میکنن و یا بقولی عشق موتورشونن، باید بدونید که موتور سواری در شب یه سری نکات و مسائل داره که باید حتما بدونید وگرنه ممکنه خیلی خطرناک باشه براتون.
خیلی وقتا تصادفاتی که توی شب اتفاق میفته واقعا تلخ و ناگواره. بدلیل اینکه راننده های وس
در این حادثه دو مرد جوان فوت شده و سه نفر دچار مصدومیت شدند. خودرو به محل امن منتقل شد و محل ایمن‌سازی و تحویل عوامل راهور شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از وقوع یک حادثه رانندگی در بزرگراه نیایش خبر داد که دو کشته و سه مصدوم داشت.
جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: ساعت ۸ دقیقه بامداد جمعه یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش حد فاصل بزرگراه یادگار امام و محله فرحزاد به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اعلام شد که بلافاص
معرفی دهکده المپیک
محله دهکده المپیک یکی از محلات قدیمی تهران است ، قدیمی ترین بخش محله مربوط به ساختمان های دهکده المپیک است و بخش جدید محله نیز بلوار دهکده المپیک از همت تا میدان المپیک را شامل می شود.  این منطقه در شمال غربی تهران قرار دارد. در گذشته جزئی از اراضی کن بوده و جزو منطقه ۵ تهران محسوب شده است، اما با تقسیم اراضی شهرداری منطقه ۵ و تأسیس شهرداری منطقه ۲۲، محله‌ای از محلات این منطقه جدید شد.
تاریخچه احداث این محله به زمان برگزار

خرید آپارتمان در استانبول

قیمت هر متر مربع آپارتمان در استانبول 3723 لیر است. گران ترین منطقه ی استانبول بشیکتاش با 15255 لیر و در منطقه ی بشیکتاش گران ترین محله Bebek با میانگین قیمت 21456 لیر است در واقع Bebek گران ترین نقطه ی ترکیه هم محسوب می گردد که در بخش اروپایی استانبول قرار دارد.میانگین قیمت هر متر مربع در منطقه ی فاتح که یکی از مراکز ایرانیان و شامل منطقه های تاریخی و توریستی و تجاری از جمله منطقه ی آکسارای است 3700 لیر می باشد .

فاصله تا
یکی از اقوام دور که یه آقای جوان سی و چند ساله متخصص قلب و ساکن امریکاست، چند روز پیش برای دیدن خانواده ش اومده ایران. حالا دو روز پیش تصادف کرده رفته توو کما!
شانسه تقدیره بی احتیاطیه هرچی که هست یعنی بخواد اتفاق بیفته میفته. از اون سر دنیا دنبالت میاد تا یه جا گیرت بندازه :/
خلاصه داستان:
داستان از آن قرار است که لیدا به همراه همسرش به یک مهمانی دعوت می شوند. کیوان دوست این دو نفر،
با فرد جدیدی به اسم رها آشنا می شود و او را هم به مهمانی می آورد. این
چهار نفر در راه بازگشت به منزل با یک چیز یا کسی تصادف  می کنند و فرا
ادامه مطلب
وقتی رسیدم خونه گوشیم زنگ خورد: 
خانوم سروری ببخشید دیروقت هست. شماره شما رو از بابام گرفتم.
اتفاقی افتاده تماس گرفتی؟
یه پرشیای سفید تصادف کرده بود، داشت میسوخت. ما نگران شدیم ... خانوم خدا رو شکر...خدا رو شکر سالمید. 
گفت خداحافظ و بی اینکه منتظر بمونه من جواب بدم قطع کرد.
اولین برف امسال بارید. صبح پاشدیم رفتیم لویزان و کلی عکاسی. برف تند و پرهیجان می‌بارید، مردم تو اتوبان‌ها به گرونی بنزین تحصن کردند و نت قطع شد. حالا فقط اینجا و چند آب باریکه‌ی دیگه راه ارتباطمون به بیرونه، و کدوم بیرون؟ محصوریم تو خونه‌ها و کشورمون. دارم فکر می‌کنم از ۸۹ که میرحسین و کروبی و رهنورد تو حصرن چی می‌کشن! چقدر حصر سخته، محدودیت نفس‌گیره، خدایی‌ام که نیست بریم در خونش شکایت. به حال خودمون ول‌شدگانیم، تو برهوت دنیا، بدست یه
Traffic Racer
 جزو آن دسته از بازیهای  اعتیاد آوریست که اطرافیان را نیز دور سر شما جمع خواهد کرد. این بازی در یک اتوبان پر ترافیک آغاز میشود که شما باید هر چه میتوانید بیشتر برانید و با بدست آوردن پول بیشتر اتومبیل خود را ارتقا داده و یا اتومبیل جدیدی خریداری کنید. 
ادامه مطلب
به نام خدای شنهای طبس

توضیحات شهردار
پیروز
حناچی شهردار تهران در ابتدای امر، منکر قصور سهوی و یا عمدی شهرداری در
این‌باره شده و گفته بود: شهروندان موارد مغایرتی در این رابطه می‌بینند
گزارش کنند.

از همین‌رو بود که مردم با تهیه عکس‌ و کلیپ، موارد متعددی از حذف نام شهدا را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

در
ادامه و با جدی‌تر شدن شهروندان در امر پیگیری چرایی این اقدام عجیب
شهرداری، حناچی در مصاحبه‌ای خبر را تایید کرده و گفته بود: «
دیشب جلوی خانه تصادف کوچکی داشتم. دستپاچه شده بودم. ماشین را کج پارک کردم و پریشان و آشفته به خانه آمدم و از مامان خواستم برود و ببیند اتفاق خاصی هم افتاده است یا نه؟ اضطراب هم داشتم. مامان آمد؛ گفت اتفاقی نیفتاده و نگران نباشم. من هنوز ناراحت بودم. فکر می کردم مامان به خاطر من چیزی نمی گوید. به اتاق رفتم. مامان بعد از لحظاتی آمد دنبالم و خواست که بروم کنارش بنشینم. برایم چای سبز دم کرده بود و مداوم از همه چیز با من حرف می زد تا من بهتر شوم. تا ساع
بزرگِ خاندان، همانی که پای چپش را پانزده سال پیش تصادف ناکار کرد، همانی که سیاست داشت، ابهت داشت، تدبیر داشت و کلی ترسناک بود، همانی که بودنش با نبودنش فرق داشت، همانی که دلیل دور هم جمع شدن‌مان بود در اولین روز از سال جدید تنهایمان گذاشت و رفت. دلم با رفتنش رفت.
نام کتاب: #کوری | نویسنده: #ژوزه_ساراماگو | مترجم: #زهره_روشنفکر | #انتشارات_مجید ، #نشریه_سخن | ۳۹۲ صفحه.تنها وضعیت وحشتناک‌تر از کوری، این است که تنها فردِ بینایِ جمع باشی!.کوری از یک تصادف شروع می شود، مردی که با مراجعه به پزشک ادعا می کند هم تصادف کرده هم کور شده. کوری همه گیر می شود و تمام بیماران این پزشک دچارش می شوند و حتی خودش! روانه ی آسایشگاه می شوند و غذاها جیره بندی و نگهبانی سفت و سخت. ساراماگو عشق را اینگونه وارد داستان کرده که زن پزشک
بدون تردید یکی از مهم ترین اسنادی که هنگام وقوع حادثه و تصادفات رانندگی به آن نیاز است، گزارش پلیس از صحنه تصادف و یا همان کروکی خواهد بود. این گزارش، برای پرداخت بخش بزرگی از خسارت های بیمه شخص ثالث، ضروری به شمار می رود. البته جزئیات جدید بیمه شخص ثالث هم می تواند برای شما مفید باشد. با ما همراه باشید تا همه چیز درباره کروکی را مرور کنیم.

ادامه مطلب
آیا انسان در زندگی بصورت پیوسته و مستمر آزمایش میشود؟
آیه ۱۵۵سوره بقره چنین می گوید:ولَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ ۗ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَو البته شما را به پاره‌ای از سختی‌ها چون ترس و گرسنگی و نقصان اموال و نفوس و آفات زراعت بیازماییم و صابران را بشارت بده.
ظاهر آیه گویای یک امتحان دائمی و پیوسته هست اما آیا حقیقتا اینگونه هست؟اگر تصور ما این باشد که م
================
مرکز مشاوره : چه نوع کامپیوتری دارید ؟
مشتری : یک کامپیوتر سفید…
  ================
مشتری : سلام، من «سلین» هستم. نمی تونم دیسکتم رو دربیارم
مرکز : سعی کردین دکمه رو فشار بدین ؟
مشتری : آره، ولی اون واقعاً گیر کرده
مرکز : این خوب نیست، من یک یادداشت آماده می کنم…
مشتری : نه … صبر کن … من هنوز نذاشتمش تو درایو … هنوز روی میزمه .. ببخشید …
================
مرکز : روی آیکن My Computer در سمت چپ صفحه کلیک کن.
مشتری : سمت چپ شما یا سمت چپ من؟
================
مرکز : روز خوش
به دنیا فکر میکنم . به آدم ها. به داشتن ها و نداشتن هایشان. دیروز روز عجیبی بود . از همان اول بامدادش. با م حرف میزنم . یک سال پشت کنکور ماند تا دکتر شود. دکتر شد. چند سالی بیخبر بودم و او هم ساکت. مطمئن بودم خداروشکر خوشبخت است چون توی عکس هایش ، هم لباس سفید دکتری تنش بود و هم لبخندهای کنار معشوقش به راه بود. بعد از چنددد سال، واقعا چند سال، چند سالی که برای نوع رابطه ما در دبیرستان عجیب بود، یک طوری سر صحبت را باز کرد، گفتم "به سلامتی عروسی کردین ی
دیشب سپیده اومد اینجا، علی که رفت خودمو شل کردم و پخش شدم، به سپید گفتم آی گردنم آی شونم آی سرم!! همون یه ذره آخ و اوخی که کرده بودم هی علی رو بغضی و ناراحت میکرد، مجبور بودم همش بگم خوب شدم چیزی نیست. علی که رفت وا دادم
اون روز یکی ساعت حدودا بعد از اینکه علی اومد بود، من کمی بیحال بودم، ملتحمه م رو نگاه کرد و گفت سفیدِ سفیده. یکم یخ بود دستام. یکم چشام میسوخت و تار بود. نمیفهمیدم تاری واقعیه یا واسه اینه که از موقع تصادف عینکم نفهمیدم کجا پرت شد و
خب الان که دارم براتون قلم فرسایی میکنم دانشگاه تشریف دارم و در انتظار کلاس بعدی و مغزم پر از اصطلاحات خارجکیه!
راجع به دوتا موضوع میخواستم بگم اگر یادم نره تا پایان نوشته!
اولی؛
به دلایلی هفته گذشته شدیدا بهم ریخته فکری و روحی و عصبی بودم و خودتونم دیدید وقتی یکیش پیش بیاد دیگه پشت سرهم میاد...
نتیجش اینکه فراموش کردم ساعت ۷شب باید استخر باشم و کلاس دارم
پای سیستم نشسته و با اخمای درهم مشغول فعالیت بودم ک اسم مدیرو روی تلفنم دیدم! بازم یادم ن
شهروندانی که در غرب تهران یا کرج نیاز دارند تا وسایل خود را در محیطی امن و قابل اطمینان نگهداری کنند،
می توانند با اجاره انبار به کمک تیم ما وسایل خود را با خیال راحت در این انبار ها نگه دارند.
اکثر افرادی که در غرب تهران زندگی میکنند ، و نیاز به یک انبار برای نگهداری موقت کالاهای خود هستند
میتوانند از طریق اتوبان های همت ، شیخ فضل الله نوری ، شهید باکری ، ستاری ، سعیدی ، اتوبان فتح ، جاده قدیم کرج و ….
به محل انبارها دسترسی پیدا کنند.
امتیاز ان
شما نمی‌دانید، ولی اگر می‌دانستید ممکن بود فکر کنید پایان‌نامه دلیل اصلی به‌روز نشدن وبلاگ است. نه نیست. 

اتفاقات ماه های اخیر از آن دست اتفاقاتی بود که هر کسی دوست داشت در موردشان از خودش چیزی بگوید. که همینطور هم شد. من هم از این قاعده مستثنا نبودم. نوشته هایم اما منتشر نشد و فکر نمی‌کنم قراری هم بر انتشارشان باشد. 
برای من نوشتن در مورد موضوعات نیازمند صبر و فاصله است. از بروز دادن هیجانات آنی و افکار لحظهای ام خوشم نمی‌آید چون بعدتر
دختر جوانی بر اثر سانحه تصادف زیبایی خود را از دست داد .چند ماه بعد ناباورانه نامزدش هم کور شدموعد عروسی فرا رسیدمردم میگفتند؛چه خوبعروس نازیبا همان بهتر که شوهرش هم نابینا باشد۲۰ سال بعد از ازدواج ؛زن از دنیا رفت،مرد عصایش را کنار گذاشتو چشمانش را باز کرد
مرد هیچ‌وقت نابینا نبود...!
او فقط مَــرد بود
شک نکن " دنیا همین است:.مرد بودن " دَرد " دارد ..... نامرد بودن " کـِـیـــف " !!
عشق هر روز از یک جا سرِ آغازیدن می‌گیرد. یک روز از عطر خوش لوبیاهای سبز تازه که آهسته در تابه سرخ می‌شوند. گاهی از بوی بادمجان کبابی. یک روز از تماشای عاشقانه تابلوی خوشنویسی برادر جان، با نور ملایمی که به خطوطش تابیده. وقتی از حرارت دلچسب یک استکان چای شیرین شده با عسل. یک روز از قدم‌های سنگین و آهسته میان سبزیجات تازه و معطر چیده شده در تره‌بار. گاهی از نوازش شورانگیز برگ نوی یک گیاه در گلدان یا خنکای مطبوع صبحگاه جمعه‌ی اتوبان وقتی حاشیه
در طولانی‌ترین پروژه‌ای که داشتم با هومن هم‌گروهی شده بودم. دو سال از من بزرگ‌تر بود. مدال طلای المپیاد کامپیوتر داشت و در دانشگاه هم سرش در درس بود. در طول پروژه با هم با تپسی از پژوهشکده رویان راه طولانی‌ای را برمی‌گشتیم. آن جا هم چند بار شطرنج زده بودیم. اصولاً وسط بازی رها می‌کرد و می‌گفت «خیلی awkward شده!».
یادم است مدام استرس رفتن را داشت. این که چرا این پروژه انقدر طول کشیده و ممکن است دچار مشکل بشود. از اپلای برایم گفته بود، از این که چ

جانمایی پلاک ثبتی تنها راه تعیین وضعیت اسنادی (شامل قولنامه، بنچاق، سند منگوله دار و...) است که موقعیت دقیق ملک نامعلوم است.

اگر پس از جانمایی پلاک ثبتی، کل یا قسمتی از ملک در خیابان افتاد به این معنی است که طرف حساب طرح دعوی شما شهرداری است و اگر کل یا قسمتی از ملک جهت احداث جاده های بین شهری (اتوبان/ بزرگراه) مورد تصرف قرار گرفته بود، وزرات راه و شهرسازی متصرف می باشد که پس از تهیه نقشه وضع موجود و تعیین میزان مساحت اشغال شده جهت ا
داشتم براش از صب میگفتم که چجوری بیدار شدم و خودمو رسوندم به مورنینگ. نمیدونم به کجا رسیدم که فرمون رو چرخوند که به ماشین جلویی که زده بود رو ترمز نخوره. سه دقیقه بعد، ما کمی جلوتر زده بودیم بغل بزرگراه. من محکم خورده بودم به شیشه سمت شاگرد و سرم چنتا حرکت رفت و برگشتی انجام داده بود. درد بدی گوشه راست پیشونیم حس میکردم و یه درد منتشر با شدت کمتر تو کل سرم. سرمو گرفته بودم و به علی که نگران و وحشت زده مدام حالم رو میپرسید میگفتم خوبم. شیشه عقب خرد
قیمت آپارتمان در شهرک چیتگر برج ارکیده
آپارتمانی به متراژ 96 متر واقع در شهرک چیتگر برج ارکیده با مشخصاتی به شرح ذیل به فروش می رسد:
2 خوابه
پارکینگ
انباری
آسانسور
کف پارکت
نوساز
معرفی برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده یکی از بهترین برج های منطقه 22 می باشد که دارای 11 بلوک می باشد که 5 بلوک آن توسط تعاونی شرکت بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا ) ساخته شده و الباقی توسط شرکت نبرد پی در حال ساخت می باشد . این برج در شهرک چیتگر پهنه c در آب و ه
خرید و فروش آپارتمان در بهترین منطقه چیتگر  (برج ارکیده )
آپارتمانی به متراژ ۹۴ متر واقع در برج ارکیده چیتگر با مشخصاتی به شرح ذیل موجود می باشد :
۲ خوابه
پارکینگ
انباری
۳ لاین آسانسور
خوش نقشه و بدون پرتی
دارای چشم انداز جنگل
طراحی داخلی شیک
کابینت ممبران
نوساز
معرفی برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده واقع در شهرک چیتگر بهترین منطقه چیتگر می باشد که دارای ۱۱ بلوک می باشد که ۵ بلوک آن توسط تعاونی شرکت بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا
حق تقدم در رانندگی از نکات بسیار مهمی
است که حتما باید نکات آن را به خوبی دانسته و به موقع رعایت کنیم. حق تقدم در
رانندگی در چهار راه ها و سه راه ها اهمیت می یابد و در صورت رخ دادن تصادف، مقصر
کسی است که حق تقدم را رعایت نکرده باشد.

حق تقدم در رانندگی چیست؟

حق تقدم در رانندگی به معنای آن است که
یک وسیله نقلیه در مسیر نسبت به سایر وسایل نقلیه در مسیرهای متقاطع با آن، اولویت
عبور داشته باشد. همین طور حق تقدم را می توانیم در عبور میان وسیله نقلیه و
بیمه ی عمر
در بیمه ی عمر اصل سرمایه ی فوت است که ما معمولا در هنگام قرارداد ۲۰ برابر را انتخاب می کنیم.
یعنی سرمایه ی سال اول اگر 1,200,000 تومان باشد درصورتی که فوت کند به ذینفعان وی که در قرارداد ذکر کرده است 24,000,000 تومان به عنوان سرمایه ی فوت تعلق می گیرد‌.
در قسمت قبل پوشش سرمایه گذاری صحبت شد در این قسمت دو پوشش دیگر بررسی می شود.
بیمه ی عمر و پس انداز
۲. فوت حادثی
این پوشش را میتوان انتخاب کرد و 1 الی 3 برابر سرمایه ی فوت انتخاب کرد.
اگر شخص ب
دیشب عقربه از دو رد شده بود که تازه شبخیر گفتیم و من گوشی را گذاشتم کنار. صبح ساعت نه نشستم پشت فرمان و ظهر هم ساعت دوازده و ربع. تقریبا تمام هفته را کسری خواب داشتم. 
رانندگی را دوستدارم و دست فرمانم، البته هنوز که دست فرمان حساب نمیشود،  عمیقا شبیه خودم است.  پشت فرمان زیاد حرف شنیده ام. اگر بحث رانندگی ام باشد، خودم یا مربی ام با خنده جواب میدهیم. گاهی بوق میزنم و امروز یک بارهم " ما هیچ ما نگاه " طور کله ام را جلو کشیدم، به اقایی که گرفته بود
کارگردان: رضا میرکریمی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: رضا میرکریمی
خلاصه داستان:جلال مرادی در طی یک تصادف، خانواده‌ای را به قتل می‌رساند، اما تصادف در دادگاه غیرعمد شناخته می‌شود. او پس از گذراندن دوران زندان، همسر و فرزندانش را ترک کرده و به شهری دیگر می‌رود، پس از دو سال به شهرش بازمی‌گردد زیرا که زنش
برج های عرفان
موقعیت مکانی، مشخصات و امکانات برج ها
برج عرفان در غربی‌ترین نقطه تهران درخوش‌ آب و هوا ترین منطقه یعنی منطقه ۲۲ قراردارد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مجتمع روبروی شهرک شهید باقری و همسایگی با شهرک شهید صیادشیرازی، با چشم انداز کوهستان از یک سو و دریاچه شهدای خلیج فارس از سوی دیگر قراردارد.
برج عرفان در زمینی به مساحت حدود ۳ هکتار با زیر بنای مفید ۱۳۰۰۰۰متر مربع احداث گردیده‌است. مجتمع عرفان در منطقه ۲۲ تهران دارای ۴ بلوک
جانمایی پلاک ثبتی تنها راه تعیین وضعیت اسنادی (شامل
قولنامه، بنچاق، سند منگوله دار و...) است که موقعیت دقیق ملک نامعلوم است.

اگر پس از جانمایی پلاک ثبتی، کل یا قسمتی از ملک در خیابان
افتاد به این معنی است که طرف حساب طرح دعوی شما شهرداری است و اگر کل یا قسمتی از
ملک جهت احداث جاده های بین شهری (اتوبان/ بزرگراه) مورد تصرف قرار گرفته بود، وزرات
راه و شهرسازی متصرف می باشد که پس از تهیه نقشه وضع موجود و تعیین میزان مساحت اشغال
شده جهت احداث کوچه/خ
اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران
اجاره آپارتمان مبله تهران ملاصدرا با متراژ ۸۵ متر و دارای یک اتاق خواب به صورت روزانه و هفتگی اجاره کوتاه مدت و اجاره بلند مدت ارائه میگردد.این آپارتمان مبله لوکس در ملاصدرا دارای امکانات زیر می باشد:
آپارتمان نوساز و بسیار شیک
دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آیفون تصویری
تلویزیون ۴۳ اینچ
دستگاه دی وی دی پلیر
دارای مبلمان هفت نفره پارچه ای بسیار زیبا همراه با میز عسلی
کف پارکت شیک
دارای میز ناهار خوری ۴ نف
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را بخواند الله به عدد هر تصدیق کننده نوح و هود و صالح و شعیب و لوط و ابراهیم وموسی و هر تکذیب کنند ه آنها ده حسنه برایش نویسد و روز قیامت از سعیدان باشد و در زمره پیامبران محشور شود و حسابش آسان رسیدگی شود و هیچ کس در آن روز به گناهش عارف نشود اگر این سوره را برای هر حاجتی 13 بار بخواند بر آورده شود واگر آیه 11 تا 43 را بر تخته نوشته در کشتی یا ماشین یا هواپیما قرار دهد این وسیله از غرق و تصادف ایمن شود و مرکب حفظ
البته می دونم کسی دلش برام تنگ نشده بود.ولی خب نگران نباشید من زنده ام :)))
یعنی زنده موندم :))
چند روز پیش تو راه مدرسه تصادف کردم :/ چند روزی بیمارستان بودم. 
امروز مرخص شدم و الان خونه باباجونیم.
یعنی هر بلایی که سر خودم اومد یه طرف،عذابی که بابام کشید یه طرف دیگه:(( روز اول تو بیمارستان که نیمه هوشیار بودم فقط میدیم که بابا خیلی باهام حرف نمیزنه و همش از اتاق میره بیرون.بیشتر بقیه رو یادم میاد که باهام حرف میزدن ولی الان که تمررکز میکنم میفهمم ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها