نتایج جستجو برای عبارت :

دریافت کد 12 رقمی ارتش و سپاه برای کنکور 99 - 98

جنگ سپاه سیل سپاه زلزله سپاه راه سازی سپاه سد سازی سپاه دستگیری عبدالمالک ریگی سپاه دستگیری جیسون رضاییان سپاه دستگیری روح الله زم سپاه مبارزه با گروههای تروریستی شرق و غرب کشور سپاه حفاظت فرودگاه ها سپاه حفاظت شخصیت ها سپاه مقابله با داعش سپاه حفاظت مرزهای آبی سپاه انتقام از حمله داعش سپاه انتقام از ترور حاج قاسم سپاه بازوی پرتوان امام و رهبری سپاه ⭕خواهش میکنیم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشود خدمات ارزنده ا
⭕️حسن روحانی: از ارتش و سپاه می خواهم در مهندسی و تخلیه آب در گلستان سریعتر عمل کنند!
پ.ن: آشیخ سپاه و ارتش و بسیج از ۲۸ اسفند تو مناطق سیل زده حضور دارند از شما هم دستور نمیگیرن، البته اگر دستگاههای تحت امر شما در وزارت کشور و استانداریها و ..‌ اجازه بدن اونا کار خودشون رو خوب بلدن!
همیشه دولت در سایه و دولت با تفنگ اَخ بود حالا خوبه شده؟
دریافت کد 12 رقمی ارتش و سپاه برای کنکور 99 - 98
با آغاز ثبت نام کنکور 98 استرس های این آزمون بزرگ آغاز شد و داوطلبان همگی به دنبال دفترچه ثبت نام کنکور 98 هستند. در بخشی از دفترچه درباره سهمیه ایثارگران توضیح داده شده است. در انتها همین دفترچه فرم پیش نویس ثبت نام کنکور 98 وجود دارد. در بخشی از این فرم شماره 12 رقمی ایثارگری را خواسته است. خب سوالی که برای عموم داوطلبین ایجاد میشود همین است.دریافت کد 12 رقمی ارتش و سپاه برای کنکور 99 - 98 به چه صورت است؟

4/ رهبر انقلاب: ارتشِ امروز متدین تر و کارآمدتر از همیشه است/ آنهایی که عادت به تحقیر ملت و تکریم خائنان دارند دم از ارتش مقتدر رضاخان میزنند که حتی یکروز نتوانست در مقابل بیگانگان دوام بیاورد، اما ارتش مقتدر جمهوری اسلامی 8سال در جنگ مقاومت و ایستادگی کرد/ اگر ارتش و سپاه در مبارزه با داعش وارد نمیشدند، امروز منطقه چه وضعیتی داشت؟ برکات نیروهای مسلح علاوه بر ملت ایران، شامل کشورهای دیگر نیز شده است.
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچار
علی پرسیده !؟
و گفته هم کنکور دادم و هم در ازمون نیروی هوایی ارتش ثبت نام کردم احتمالا بتونم در رشته پیرا پزشکی دانشگاه ازاد قبول شم یا رشته ای مانند فوریت های پزشکی و شایدم در ارتش قبول شدم که همون استخدام میشه و یا شایدم ظرفیت ها خوب بود معلمی قبول شدم
چون وضع مالی زیاد باحالی ندارم میخوام برم ارتش و یا معلمی تا استخدام بشم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم لطفا اونایی که اطلاعی از شرایطی دارن یا تجربه ای دارن کمک کنن
منتظرم تا از نظراتتون استفاده ک
سلام دوستان
بنده 18 سالمه، خانواده بنده اصرار دارن برم درجه داری سپاه. متاسفانه امسال کنکور نتیجه نتونستم بگیرم، بهشون میگم میخوام پشت کنکور تجربی بمونم اگه نتونستم نتیجه بگیرم بعد برم... اون ها هم میگن سال بعد دیره!
سوالم اینه که کسی میدونه سال بعد میتونم برم یا نه؟، برم سپاه دیگه نمیتونم سال بعد کنکور بدم(کنکور 99)؟، میگن اوایل آموزش و اینا هستش، اگه برم امسال، سال بعد رو از دست میدم.
مربوط به پشت کنکوری ها:
تجارب تون رو از چند بار کنکور دادن ب
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچا
وی پس از اخذ مدرک دیپلم در سال ۱۳۵۴ برای اولین‌بار در کنکور سراسری شرکت کرد و در رشته دام‌پروری دانشگاه ارومیه قبول شد. پس از سه ترم مجدداً در کنکور سال ۱۳۵۸ با رتبه ۱۰۴ در رشته حقوق قضایی دانشگاه تهران قبول شد؛ پس از چندی در روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به کار شد. با ورود به واحد اطلاعات سپاه پاسداران، نام مستعار حسن باقری را برای خود برگزید.
در دیدار فرماندهان ارتش: اتحاد روزافزون نیروهای مسلح لازم و موجب عصبانیت دشمن است. دست برادری دادن ارتش و سپاه، حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکاییها بود/ هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل، هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت، و روحیه جبهه خودی را تضعیف کند، بد و ناپسند است و همه باید در سخنان و کارهای خود از آن اجتناب کنند.
ظهر امروز در دیدار فرماندهان کل ارتش: امدادرسانی ارتش و نیروهای مسلح به مردم در حوادث طبیعی یک حضور مؤثر و حیاتی است. در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم شتافتند/ اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار وسیله نقلیه شود، جلوه هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت» است.
زمزم افلاکیان است این سپاه قهرمان/اسوه ای برخاکیان است این سپاه قهرمان/آرزویش کربلاو قدس در روی زمین/همدم معراجیان است این سپاه قهرمان/پاسداربابصیرت خارچشم صهیونیست/ریشه کن بردشمنان است این سپاه قهرمان/حامی خوب ولایت دررکابش جانفشان/عزت اسلامیان است این سپاه قهرمان/عرصه خدمت برایش هرکجای این جهان/نورچشم شیعیان است این سپاه قهرمان/میرود راه امام وهرشهید باصفا/دلبربر دوستان است این سپاه قهرمان/هست آماده برای آن ظهورمهدوی/لشکر صاحب زمان
۲۷۵۵ - «فرید طلایی» کارشناس شبکه من‌وتو، با دفاع از عملکرد سپاه قدس در منطقه غرب آسیا، آن را در راستای منافع ملی ایران دانست و اذعان کرد: “حتی اگر ارتش شاهنشاهی هم بود باید همین کاری را که سپاه قدس در عراق کرد انجام می‌داد تا منافع ایران برای مدت‌های طولانی حفظ شود.”لینک کوتاه منبع: https://youtu.be/JINNErQSiLA
دانلود
دشمن همیشه دنبال ایجاد تقابل و اختلاف بین ارتش و سپاه است و
فرماندهان و دلسوزان کشور همواره به دنبال تقویت وحدت بین این دو بازوی توانمند
انقلاب اسلامی.

صیاد شیرازی یکی از همین فرماندهان و دلسوزان بود که از هیچ کوششی
برای تقویت وحدت بین ارتش و سپاه فروگذار نمی کرد.

معروف است یک بار موقع سخنرانی وقتی این شعار توسط حضار سر داده شد
که: ارتشی و سپاهی، دو لشکر الهی، گفت بهتر است این شعار را اصلاح کنیم و بگوییم:
ارتشی و سپاهی، یک لشکر الهی.

صیاد شیر
در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم
شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت
بحران، در محل حادثه حاضر شد. اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار
وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت»
است.
در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم
شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت
بحران، در محل حادثه حاضر شد. اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار
وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت»
است.
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
با سلام
هر وقت اسم کنکور میاد لذت میبرم چون هیچ امتحانی مثه کنکور برام جذاب نیس. رقابت سخت باعث میشه آدم بیشتر از تواناییش زحمت بکشه. شاید خیلی ها حالشون از کنکور بهم بخوره. ولی من ازش لذت بردم. انشالله که کنکور ۹۸ برای بچه های ریاضی، تجربی و انسانی مطابق میلشون باشه.
یا حق
لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از محصولات سایه روشن می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان عزیز ارائه می شود. لباس سپاه سایه روشن در انواع سایزبندی و برای کلیه نیروهای زمینی، هوایی و دریایی مهیا شده است. کیفیت دوخت این لباس ها بسیار بالا و از وزن پایینی برخوردار است. لباس سپاه یونیفرم مخصوص افراد سپاهی در صنعت دفاعی کشور می باشد که با جنس پارچه مرغوب و با دوام بالا به مشتریان عزیزمان ارائه می شود. مزیت سایه روشن دو دهه سابقه کاری
قطعن اشتباه نظامی‌ای که باعث مرگ افراد عادی جامعه بشه خودبه‌خود دردناک‌تر از اشتباه نظامی‌ای‌ئه که باعث مرگ افراد نظامی می‌شه، که در همۀ دنیا هم -کم یا زیاد- مورد دوم همیشه اتفاق افتاده و می‌افته. اما با این وجود، کاملن می‌شه تفاوت معنی‌دار نحوۀ برخورد مردم با اشتباه دیشب ارتش و اشتباه دی‌ماه سپاه رو به‌صورت واضح دید، که عمومن از اولی با ابراز تأسف گذشتن اما واکنش‌شون نسبت به دومی پر بود از خشم و انزجار.مطمئنن این نگاه منفی نسبت به
سلام و عرض ادب
من پسری هستم که سال آخرم، قصد دارم که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)(دانشگاه تحت نظر سپاه) تحصیل و وارد کادر افسری سپاه بشم. اما اگه مثلا خدا صلاح ندید که من وارد این دانشگاه بشم، به احتمال زیاد در دانشگاه افسری امام علی (ع) (دانشگاه نیروی زمینی ارتش)، یا در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری (دانشگاه نیروی هوایی ارتش)، یا در دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی (ره) (دانشگاه نیروی دریایی ارتش) تحصیل کنم. 
یعنی ق
پس از گذشت دو روز از سانحه جنگنده میگ ۲۹، دقایقی پیش شهادت خلبان این جنگنده تایید شد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، روز چهارشنبه مورخه ۴ دیماه سال جاری یک فروند جنگنده میگ ۲۹ ارتش درحین انجام ماموریت در ارتفاعات سبلان دچار سانحه شد.در این سانحه به دلیل شرایط بدجوی و اعزام تیم های مختلف جستجوگر از تکاوران و یگان های هوانیروز ارتش و سپاه، هلال احمر،کوهنوردان محلی و مردم منطقه، شناسایی محل سقوط جنگنده و یافتن اطلاعات از وضعیت خلبان به سختی انجام
خب یکی از دوستانم کنکور داده و نتیجش جوری میشه که میتونه از سه شغل زیر یکی رو برای اینده اش انتخاب کنه اگر شما تجربه یا نظری دراین مورد دارید واقعا عالی میشه که کمک کنید:
شغل معلمی در وزارت اموزش و پرورش
شغل پیرا پزشکی مانند پرستاری و یا غیره در وزارت بهداشت
شغل درجه داری در ارتش
ادامه مطلب
 سردار سلامی: نیروهای سپاه برای امداد رسانی آتش به اختیار هستند/ کمک ۷ استان به سپاه گلستان جانشین فرمانده کل سپاه جمع فرماندهان نظامی و انتظامی در مناطق سیل‌زده:همه فرماندهان سپاه در زمان این‌گونه حوادث آتش به اختیار هستند و در زمینه ۷ استان معین به سپاه نینوای استان گلستان کمک می‌کنند. من در این حادثه با همه فرماندهان سپاه استان‌ها در ارتباط بودم و خوشبختانه همه پای کار هستند.از دو شب پیش دستورات لازم را برای اعزام نیرو و امکانات به من
فرمانده کل ارتش در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه در صورت هر اقدام از سوی ایران، آمریکا ۵۲ نقطه از ایران را هدف قرار می‌دهد، تاکید کرد در یک درگیری احتمالی در آینده که بعید می‌دانم جرأت انجام این کار را داشته باشند؛ آنجا مشخص خواهد شد این اعداد ۵ و ۲ به کجا تعلق خواهد داشت.
امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم بزرگداشت سرلشکر شهید منصور ستاری که صبح امروز به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد شهادت وی
این پاورپوینت در 26 اسلاید به شکل کاملاً
منحصر به فرد طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از تشکیل سپاه
پاسداران،سپاه و هشت سال دفاع مقدس،هدف از تشکیل سپاه پاسداران،سپاه
پاسداران در حوزه سازندگی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد سپاه
پاسداران انقلاب اسلامی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت
شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
سلوم 
کنکور چه خبر !!!؟ 
امیدوارم که وقتی صفحه روز باز کرده باشین اشک ریخته باشین البته از نوع شوقش 
_ زنگ زدم به یکی از دخترا بگم نتایجو زدن اونم مثل من کنکور داده بود ! از صحبتاش خواهر کوچیکش که کنکور اولش بود فهمید که نتایجو زدن و اون لحظه من فقط صدای جیغ شنیدم 
خودمم کنکور رو یه شارژ هدیه گرفتم
پ ن : برام ویس داده با صدای پره بغض از نتیجش ناراضی بود
لباس سپاه یکی از محصولات سایه روشن با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان عرضه می شود. لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تخفیف ویژه به مشتریان عزیز ارائه می شود. این تخفیف شامل کلیه لباس ها در سایه روشن می باشد. لباس سپاه در شیراز در انواع سایزبندی با پارچه های متفاوت تولید می گردد. علاوه بر شیراز دو شهر یزد و اصفهان به عنوان دو قطب تولید کننده انواع لباس نظامی در سراسر کشور هستند. لباس سپاه در انواع طرح های پلنگی، چریکی، دیجیتالی و کامپیوت
هر سال موقع اعلام نتایج کنکور حالم گرفته میشه؛ به طور نامحسوس. هر سال یادم میافته نتیجه من چیزی نبوده که در شان من باشه. هرسال حس شکست کنکور تازه میشه. و هر سال کنار همه‌ی اینا دلم میخواد رشته مورد علاقه م رو میخوندم..  من یه رتبه خوب کنکور ریاضی به دلم بدهکارم. 
قاسم سلیمانی پس از انقلاب اسلامی ایران، در سال ۱۳۵۹ش عضو سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شد و هم‌زمان با شروع جنگ ایران و عراق، چند گردان را در کرمان آموزش داده و به جبهه‌ها فرستاد.
وی در دوره‌ای فرماندهی سپاه آذربایجان غربی را بر عهده داشت. سلیمانی در سال ۱۳۶۰ش با حکم محسن رضایی فرمانده وقت سپاه پاسدارن، به عنوان فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله منصوب شد.
وی در جنگ عراق علیه ایران، از فرماندهان عملیات‌های والفجر ۸، کربلای ۴ و کربلای ۵ بود. عملیات کربل
 فرمانده نیروی هوایی ارتش از آمادگی ارتش برای موج بازگشت زائران حسینی خبر داد. امیرسرتیپ عزیز نصیرزاده در حاشیه بازدید از موکب و بیمارستان صحرایی نیروی هوایی ارتش در مرز مهران با اشاره ارائه خدمات شبانه روزی به زائران در مرزهای کشور گفت: در مرز مهران روزانه ۴۵ هزار پرس غذا پخت و بین زائران توزیع می شود. وی در ادامه افزود: در بیمارستان صحرایی ۵۰ تختخوابی نیروی هوایی ارتش در مرز مهران تا ۷ هزار مراجعه نیز داشتیم.
امیر نصیرزاده همچنین با اشار
2387 - «هِمن سیدی» کارشناس شبکه من‌وتو و از عناصر تجزیه‌طلب، در پی اقدام انقلابی ارتش جمهوری‌اسلامی ایران در کمک به مناطق سیل‌زده، به نیروهای ارتش ایران حمله کرد و آنها را افرادی غیرحرفه‌ای نامید و  گفت: “ارتش ایران آنطور که باید باشند نیست و بیشتر شبیه بسیجی‌ها و سپاهی‌ها رفتار می‌کنند”
منبع:  www.yon.ir/mzdr65
دانلود فایل اصلی
۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامیامروز ارتش یکی از مردمی‌ترین نهادهای کشور ماست. بین نهادهای گوناگونی که ساختار کشور و نظام را تشکیل داده‌اند، وقتی ارتش را نگاه می‌کنیم، می‌بینیم یکی از نزدیک‌ترین به آحاد مردم، به تمایلات مردم، به احساسات مردم، و یکی از نزدیک‌ترین به کمک به حرکت عمومی مردم است.۱۳۹۱/۰۲/۰۳
لباس ارتش در مشهد، توسط مجموعه سایه روشن برای ارگان های ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در کلیه سایزهای ایرانی و خارجی ارائه می شود. این لباس باید دارای ویژگی هایی باشد تا سربازان بتوانند در شرایط مختلف از آن ها استفاده کنند. با توجه به نوع ارگان مربوطه رنگ مخصوصی برای هر یک از آن ها در نظر می گیرند. برای مثال برای نیروی زمینی ارتش از رنگ های خاکستری استفاده می کنند و یا برای نیروی دریایی از رنگ های آی استفاده می کنند تا همرنگ محیط شوند. ارگان های د
یادم میاد که سیطره ی یاد کنکور کارشناسی به حدی بر همه ابعاد زندگی ام بالاگرفته بود، که بیشتر از اینکه برای آمادگی مرگ چیزی پیش بفرستم، برای آمادگی کنکور چیز پیش می فرستادم.
و موفق هم شدم
اگرچه توقع بیشتری می رفت از اون من، ولی خب از سابقون کنکور بودم.
نمی دونم چرا واقعیت یقینی ای همچون مرگ به اندازه ی کنکور کارشناسی برام شهودی نشده!
چرا نمیشینم ورق ورق حقایق رو بخونم و از سردذگمی دربیام؟
چرا برای اون واقعه ی عظیم حقایق و تقوا رو در لوح جانم ثب
سردمداران آمریکایی وقتی به کشوری در حوزه خاورمیانه نگاه میاندازند مشاهده
می کنند که خواسته یا ناخواسته به طریقی با سپاه رو در رو شده و نمی
توانند کاری با آنها انجام بدهد از جناح دیگر یعنی در حیاط خلوت خود در
آمریکای حنوبی و ونزوئلا هم رد پای ایران و سپاه را باز هم می بینند,
آنجایی که علیرغم آنکه در خاورمیانه نیست اما باز هم آسایش ندارند و در
آنجا نیز با ایران و سپاه روبرو می شوند...
متن کامل:
چرا ترامپ سپاه را در لیست تروریستی قرار داد
داوطلبانی که قصد ثبت در دانشگاه افسری ارتش 99 را دارند باید پیگیر زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 باشند چراکه زمان ثبت نام این دانشگاه طی فراخوانی اعلام می شود و عدم اطلاع از آن سبب می شود متقاضیان از ثبت نام جا بمانند . به همین جهت سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور سهولت داوطلبان زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 را در مقاله ای در اختیار علاقمندان قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/63

سپاه مدافع و خادم ایران

جنگ سپاهسیل سپاهزلزله سپاهراه سازی سپاهسد سازی سپاهدستگیری عبدالمالک ریگی سپاهدستگیری جیسون رضاییان سپاهدستگیری روح الله زم سپاهمبارزه با گروههای تروریستی در مرزها سپاهحفاظت فرودگاه ها سپاهحفاظت شخصیت ها سپاهمقابله با داعش سپاهحفاظت مرزهای آبی سپاهانتقام از حمله داعش سپاهانتقام از ترور شهید حاج قاسم سپاهبازوی پرتوان امام و رهبری سپاهیک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشود خدمات ا

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) گفت: شهید صیاد شیرازی عامل وحدت ارتش و سپاه در دوران دفاع مقدس بود.

سردار رضا محمدسلیمانی افزود: امیر سپهبد علی صیاد شیرازی یکی از امرای بسیجی و نمونه و در واقع مالک اشتر دوران جنگ بود. ویژگی‌های منحصر به فرد ایشان در زندگی فردی و اجتماعی به عنوان یک الگو در ابعاد عملی و نظری مطرح شده است.
وی یادآور شد: شهید صیاد شیرازی با قلب خود فرماندهی می‌کرد و با اخلاق، گفتار و حرکات خود نقش قابل توجهی در سیر تکاملی رفتار جو
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «ارتش در  [قضیه سیل]گلستان، قبل از اینکه ستاد بحران به آنجا برسد، حضور پیدا کرد؛در خدمت مردم بود.  [درماجرایی دیگر ] سرهنگ ارتشی خم میشود که یک پیرمرد پایش را بگذارد روی پشت او، سوار [کامیون] بشود! این یعنی ارتش در شعار «ارتش فدای ملّت» صادق است.» ۱۳۹۸/۰۱/۲۸نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، لوح «ارتش فدای ملت» را منتشر می‌کند.

لباس سپاه یکی از محصولات سایه روشن است که با دوخت عالی و قیمت ارزان به سربازان عزیزمان ارائه می شود. یکی از فاکتورهای یک لباس ارتشی خوب، دوخت شیک و یک دست آن می باشد که باید هر تولیدی آن را رعایت کند. جنس پارچه هایی که برای دوخت لباس نظامی استفاده می شود انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها پارچه ترگال ساده و کجراه می باشد. پارچه های ترگال ساده از الیاف های پلی استر تشکیل شده اند که ضخامت کمی دارند. استنفاده از این پارچه ها باعث وزن کم لباس نظامی می
یادمه تو سالای هفتاد کنکور اینقدر سخت بود که غش و ضعفی و افت فشار خون  زیاد بود به طوری که پزشک و پرستار واورژانس تو مراکز امتحان آماده بودن ولی الان کنکور راحت شده ولی بازم یه عده استرس دارن با خودم میگم اگه اینایی که الان کنکوری هستند اون زمان بودن چیکار میکردن؟
هوم؟

++ بعدا نوشت :عاقا کنکوری ها اعتراض کردن که نخیر کنکور سخته . عاقا ما شکر خوردیم کنکور آسون نشده خوبه .
کنکور 98 با همه ی فراز و نشیب ها خود تمام شد. حال این تورنمنت بزرگ به نقطه ی پایانی خود رسید. بزرگترین آزمون در نظام آموزشی کشور به نام آزمون کنکور هم برگزار شد. شما عزیزان دل که بعد از این راه سخت در مسیر کنکور ، در جلسه ی آزمون شرکت کردید ، می توانید دفترچه سوالات کنکور 98 را از وبلاگ ما دانلود کنید. دفترچه ای که برای هر 5 رشته ی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان آماده ی دانلود رایگان به صورت فایل pdf می باشد. نکته ی قابل توجه اینجاست که دانش آموزان
لباس نظامی که اعم از لباس سپاه، لباس ارتش و لباس میروی انتظامی انقلاب اسلامی از محصولات سایه روشن می باشد که با کیفیتی مناسب و قیمتی ارزان به سرازان ارائه می شود. لباس نظامی برای کلیه نیروهای زمینی، هوایی و دریایی در انواع سایزبندی ها ارائه شده است. کیفیت دوخت این لباس ها بسیار بالا و از وزن پایینی برخوردار است. لباس نظامی یونیفرم مخصوص افراد در صنعت دفاعی کشور می باشد که کیفیت دوخت بالایی دارد. این کیفیت دوخت به دلیل این است که از تولیدی ها
همزمان با ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش مراسم تحویل‌دهی انبوه هواپیما‌های بدون سرنشین چند منظوره، رزمی، شناسایی و هدف همزمان در سازمان صنایع هوایی و صنایع اصفهان برگزار شد.
هر سال هزاران نفر در آزمون کنکور سراسری شرکت می‌کنند. در این بین عده زیادی شکست میخورند و مجبور هستند یک سال دیگر از عمر خود را پشت کنکور صرف کنند. اما معدود افرادی که هر سال در کنکور سراسری موفق می‌شوند چه رازی در کار خود دارند. نحوه درس خواندن یا برنامه ریزی رتبه‌های برتر کنکور به چه صورت است. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به تفاوت‌های یک رتبه برتر با دانش آموز معمولی که از پس کنکور سراسری بر نمی‌آید بپردازیم. پس از مطالعه این مقاله ش
عملیات والفجر ۸ که از آن به عنوان نبرد اول فاو نیز نام برده می‌شود، عملیات آبی خاکی بود که در آن نیروهای سپاه پاسداران و ارتش ایران با غافلگیری نیروهای عراقی از اروندرود عبور کرده و شبه‌جزیره فاو در جنوب عراق را به اشغال خود درآوردند. این عملیات در ساعت ۲۲:۱۰ روز ۲۰ بهمن ۱۳۶۴ با رمز «یا فاطمه الزهرا» در منطقه خسروآباد تا راس‌البیشه آغاز گردید. به گفته حسین علایی این عملیات موفق‌ترین عملیات جنگ ایران و عراق بود که طی آن دسترسی عراق از آب‌ه
این روزها که ایران اعلام کرد تعهدات برجامی خود را بعد از یک فرصت دوماهه کاهش می دهد تنش پنهانی بین ایران و آمریکا و غرب بوجود آمد . سرنگونی یک پهباد آمریکایی توسط سپاه موید این مطلب می باشد.
دیاث سیاسی که سپاه را مورد سرزنش و شماتت قرار می دادند امروز باید به موضعگیریهای بی محتوی و زشت خود پی ببرند . شماتت کنندگان سپاه باید بدانند شرف ، اعتبار و اقتدار کشور ایران با وجود سپاه گره خورده است   و به فرموده آن عزیز سفر کرده ، اگر سپاه نبود(نباشد) کش
ارتش ایران سال ها در زمینه تأمین سلاح به آمریکا متکی بود. پس از وقوع انقلاب اسلامی در سال 1357، ایران روابط نظامی اش را با دنیای غرب متوقف کرد و هم اکنون از ارتباطاتش با روسیه و ملت های عرب استفاده می کند.
نیروی نظامی ایران از تجهیزات ساخت داخل شامل تانک های ذوالفقار، وسایل نقلیه زرهی، واحد های توپخانه موتوری و موشک های ضد کشتی بهره می گیرد. بودجه دفاعی ایران حدود 30 میلیارد دلار است. ایران به ویژه در منطقه خاورمیانه یکی از قوی‌ترین ارتش‌ها را
Shirazart.blog.ir 
*شروع کلاس عملی کنکور هنر از ۱۵ تیر ماه ،از ابتدا 
* این کلاس فقط برای کنکوریهایی است که انتخابشان زیر گروه یک است میباشد .
* جهت مشاوره و ثبت نام در کلاسهای آنلاین کنکور عملی ( مرحله دو ) کنکور هنر ،زیر گروه یک ،با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ ،زهرا جوکار تماس حاصل فرمائید. 
Shirazart.blog.ir 
*شروع کلاس عملی کنکور هنر از ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹،از ابتدا 
* این کلاس فقط برای کنکوریهایی است که انتخابشان زیر گروه یک است میباشد .
* جهت مشاوره و ثبت نام در کلاسهای آنلاین کنکور عملی ( مرحله دو ) کنکور هنر ،زیر گروه یک ،با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ ،زهرا جوکار تماس حاصل فرمائید. 
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : بدون وجود ارتش، امنیت یک کشور را می توان تضمین کرد؟ شاید بیشتر مردم فکر کنند که این سؤال به کلی متناقض است و خود خودش را رد می کند، اما حقیقت آن است که در دنیا کشورهایی وجود دارند که حاکمیت ارضی خود را بدون داشتن یک ارتش واقعی حفظ می کنند.
ادامه مطلب
سایه روشن ارائه کننده انواع لباس نظامی مانند لباس سپاه، لباس ارتش، لباس نیروی انتظامی می باشد. در کنار لباس سپاه انواع اورکت ها و پوتین های سربازی به مشتریان عزیزمان ارائه می شود. لباس سپاه یونیفرم مخصوص افراد نظامی در صنعت دفاعی کشور می باشد که با قیمتی ارزان به مشتریان عزیزمان ارائه می شود. این لباس ها در انواع سایزبندی به همراه تخفیف ویژه فروخته می شود. انواع طرح های پلنگی، چریکی، کامپیوتری و دیجیتالی برای لباس سپاه در رنگ های مخصوص در
از الان برای کنکور 1400
از الان برای کنکور 1400 شروع کنید
با برنامه ریزی درست و استفاده ازمنابع معتبر و پر بازده زیر نظر اساتید کشوری برنامه اوج یادگیری صد در صد به موفقیت می رسید 
قبل اینکه ادبیات بخونید این وویس کوتاه رو حتما گوش بدین...
چه کتابایی باید بخونم؟چیکار کنمتا مثل حبیب شاگرد استاد احمدی ادبیات کنکور سراسری را ۱۰۰ درصد بزنم!!!!
اوج یادگیری
بهترین مشاور و برنامه ریز کنکور ایران با صدها کارنامه مستند شاگردان ایشان که دروس عمومی را در
پاورپوینت ده گام تا کنکور
پاورپوینت ده گام تا کنکور، در 116 اسلاید. ده گام تا کنکور به ده گام اساسی برای موفقیت در آزمون های ورودی و بخصوص کنکور پرداخته است. داوطلبان کنکور سراسری برای موفقیت در کنکور فرایندی را باید پشت سر بگذارند. این فرایندها در ده گام اساسی تدوین شده اند که از شناخت کنکور شروع و به انتخاب رشته ختم ...
و در کمال ناباوری هم تجربی و هم زبان، دانشگاه، دانشکده ی اقتصاد افتادم...
هوم. هق هق حتی! :( صبح برم نمیتونم برگردم خونه و بعد برم زبان. :|
خدا بابا رو به راه راست هدایت کنه که مثل کنکور سال 96 ساعت 5 صبح بیدارم نکنه... هی بگه توی ترافیک گیر میکنیم!! :/
البته من دو بار اینجا کنکور شرکت کردم، هم با محیطش آشنام و هم این که بی نهایت سیستم تهویه و خنک کننده اش عالیه. ضمنا کنکورهای خوب و رضایت بخشی هم بودن. :) به امید خدا که این دو تا کنکور پیش رو هم توی اقتصاد خ
این روزها که ایران اعلام کرد تعهدات برجامی خود را بعد از یک فرصت دوماهه کاهش می دهد تنش پنهانی بین ایران و آمریکا و غرب بوجود آمد . سرنگونی یک پهباد آمریکایی توسط سپاه موید این مطلب می باشد.
دیاث سیاسی که سپاه را مورد سرزنش و شماتت قرار می دادند امروز باید به موضعگیریهای بی محتوی و زشت خود پی ببرند . شماتت کنندگان سپاه باید بدانند شرف ، اعتبار و اقتدار کشور ایران با وجود سپاه گره خورده است   و به فرموده آن عزیز سفر کرده ، اگر سپاه نبود کشور هم ن
امروز قراره کارت ورود به جلسه رو بدن که چهاردهم بریم و کنکور بدیم
بعد از یه سال پشت کنکور موندن این صحنه برام اشناس و خوب خودمم آروم ترم چون میدونم کار خودمو کردم و نتیجه ای که میخوام رو به دست میارم
خواستم این متن هم لا به لای اینا بمونه
خلاصه که امسال ذوق دارم زود تَر برم سر جلسه و پاسخنامه ام رو پر کنم
:))))))
با اتمام امتحانات و شروع تابستان، رسماً سال کنکور 99 برای دانش آموزان آغاز میشود و آن دسته از داوطلبین هم که کنکور داشته اند و چندان از آن راضی نبوده اند به فکر مطالعه برای سال بعد می افتند و برنامه ریزی کنکور را شروع میکنند.
ادامه مطلب
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال93 و در جریان برگزاری رزمایش پیامبر اعظم 9(ص) , برای اولین بار از ربات های رزمی و شناسایی ساخت جهاد خود کفایی سپاه , رونمایی کرد. این ربات در سال1395 بروز رسانی شد و به امکانات آن افزوده شد.ویژگی ها:-دوربین دید در شب حرارتی-حرکت در زمین های ناهموار,برفی, بیاباینی, شنزار-مجهز به تیربار پی کا ام-مجهز به مسیر یاب بازگشت هوشمند در صورت قطع ارتباط -برد 2 کیلومتری-هماهنگی دوربین و اسلحه
سوالات کنکور 98             http://t.me/davazdahumi
برای دانلود سوالات کنکور 98 روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
دانلود سوالات کنکور 98 تمام رشته ها   telegram.me/davazdahumi
سوالات کنکور 98 ریاضی وفنی     http://t.me/davazdahumi  
سوالات کنکور 98 تجربی    http://t.me/davazdahumi 
سوالات کنکور 98 علوم انسانی  http://t.me/davazdahumi 
3/ رهبر انقلاب: هدف سخنان بی پایه آمریکاییها، تضعیف روحیه عمومی است. آمریکا گرفتار هزاران میلیارد بدهی است و با گذشت چند سال از سیل و طوفان در مناطقی مانند کارولینا نتوانسته مشکلات را جبران کند اما برای تضعیف روحیه ملت ایران، یاوه سرایی میکنند/ حرکت عظیم ملت از ارتش، سپاه و بسیج تا هزاران طلبه و دانشجو برای کمک به سیل زدگان قابل وصف نیست، اما دشمن به مصلحت نمیبیند این عظمت را به زبان بیاورد.
فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها خطاب به آنان هشدار داد: کسانی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند اگر زنده بمانند قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه در گفت و گویی در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی ها با بیان اینکه  آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده اند، اگر زنده بمانند قطعا از ا
 ارتش‌ سرخ‌ شوروی، به‌رغم‌ مقاومت‌های‌ سرسختانه‌ قوای‌ آلمانی‌ در سایر نقاط‌ شوروی، به‌ پیشروی‌ ادامه‌ داد و توانست‌ همه‌ سرزمین‌های‌ تصرف‌ شده‌ را پس‌ بگیرد. بدین‌ ترتیب‌ در اوایل سال‌ ۱۹۴۳، دولت‌های‌ محور، ابتکار عمل‌ را در کلیه‌ جبهه‌ها از دست‌ داده‌ بودند.
پس‌از گردهمایی‌ سران‌ انگلیس ‌و آمریکا و شوروی‌ در اجلاس‌ تهران‌ (۲۸ نوامبر ـ اول‌ دسامبر ۱۹۴۳)، آمریکا و انگلیس‌ مشغول‌ تدارک‌ حمله‌ای‌ شدند که‌ بزرگ‌ت
مشخصات کلی پروژه ترنج دژبان ارتش (سرورناز- امید دژبان)
پروژه ترنج دژبان ارتش شامل ۲ برج مسکونی ۲۱ طبقه می باشد.متراژ واحدهای پروژه ترنج دژبان ارتش : حدود ۱۰۰ مترقراردادساخت: متری ۱٫۵ میلیون تومان و با احتساب ۳۰% هزینه مشاعات تقریباً متری ۲ میلیون می باشد.گودبرداری تمام شده است ودر حال اجرا فندانسیون است.واریزی : تا کنون اعضاء مبلغ ۷۵ میلیون تومان واریزی دارند.شرایط پرداخت: ۳ فقره چک ۴۰ میلیون تومانی به فاصله ۸ ماه یک بار تا پایان پروژهمبلغ
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
راز موفقیت در کنکور
راز موفقیت در کنکور ؟ !!!! خیلی از افراد شاید اگه این 20 راز را
بخوانند بنظرشان تکراری بیاید یا اینکه بگویند ما بارها این جور مطالب را
خوانده ایم، اما واقعا راز های موفقیت همین ها است. البته اگر فقط بخوانیم
می شود تکرار مکررات و خالی از اثربخشی …. اما اگه هم بخوانیم و هم به آن
عمل کنیم می شود 20 راز مهم و اثربخش در موفقیت کنکور!!!!

برای موفقیت در کنکور عواملی چون هوش ، استعداد ، تلاش و پشتکار و….لازم
است. در کنار این عوامل توص
چگونه میتوان استرس کنکور را کنترل کرد
 اگر داوطلبی هستید که برای آمادگی کنکور دچار استرس هستید و احساس می‌کنید که ممکن است استرس سر جلسه کنکور نیز به سراغتان بیاید، باید از همین الان راه های مقابله با استرس کنکور را بشناسید و برای برطرف کردن این مشکل تلاش کنید پس چگونه میتوان استرس کنکور را کنترل کرد 

ادامه مطلب
گروه کنکور پیشگامان برتر
متشکل از رتبه های برتر و تک رقمی های کنکور
کادری در جهت ارایه بهترین مشاوره و بهترین تدریس
بهترین مشاور یا بهترین مدرس کیه؟
مشاوره کنکور چه به درد می خوره؟
تدریس کنکور فایده ای داره؟
برای کنکور 99 چه مشاوری بگیرم بهتره؟
من سالای قبل هم مدرس داشتم واسه ی کنکور 99 هم مجدد نیاز دارم؟
برنامه ی تضمینی برای کنکور وجود داره؟
مشاوره رتبه برتر به درد می خوره؟
بهترین منابع کنکور 99 چیان؟
بهترین آزمون آزمایشی کنکور 99 کدومه؟ کجا ث
دانلود فیلم خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری با لینک مستقیم
فیلم ایرانی خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری با کیفیت عالی
تیزر فیلم قرار گرفت
دانلود فیلم خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری
 گروه فیلم: کمدی
محصول سال : 1398
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : محسن چگینی
نویسنده : پیمان قاسم خانی
کارگردان : پیمان قاسم خانی
بازیگران : پژمان جمشیدی, سام درخشانی, حامد کمیلی, ریحانه پارسا, گوهر خیراندیش, فرهاد آئ
قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. بر اساس گزارش نقل شده از مرکز ویژه اطلاعات اسرائیل، سپاه قدس در سال ۱۹۹۰م جهت افزایش فعالیت برون‌مرزی ایران شکل گرفت و سلیمانی پس از احمد وحیدی دومین فرمانده سپاه قدس ایران شد.
طبق این گزارش، قاسم سلیمانی نقش کلیدی در تقویت نفوذ ایران در خاورمیانه به ویژه در ناآرامی‌های منطقه‌ای معروف به بیداری اسلامی (بهار عربی) ایفا کرده است. هم
تیزر فیلم قرار گرفت
مشخصات فیلم
بازیگران : پژمان جمشیدی, سام درخشانی, حامد کمیلی, ریحانه پارسا, گوهر خیراندیش, فرهاد آئ
تیزر فیلم قرار گرفت
مشخصات فیلم
تیزر فیلم قرار گرفت
مشخصات فیلم
آزمون سراسری که هر سال ذهن حدود یک میلیون جوان ایرانی را به خود مشغول می‌کند در هر دهه ساز خاصی کوک می‌کند. حدود دهه هفتاد بود که سیر به سمت کنکور انسانی به شدت زیاد بود. دهه هشتاد نیز همه به امید مهندس شدن به سمت کنکور ریاضی برنامه ریزی کردن و امروزه فارغ التحصیل زیادی در رشته های مهندسی داریم. اما در دهه نود ورق به سمت کنکور تجربی برگشت. در این چند سال اخیر نیز رشته پرستاری با توجه به امنیت شغلی که ایجاد می‌کند توجه بسیاری را به کنکور سراسری
روز یکشنبه 8 مهرماه 1397 از ساعت 17 الی 19 جلسه نمایش و بررسی مستند معمای C130 ساخته سید مهدی دزفولی، در سالن اسوه واقع در پیچ شمیران تهران، ابتدای خیابان بهار جنوبی برگزار می شود.
برنامه تحت عنوان سینما روایت است و حضور برای علاقمندان آزاد است.
این مستند پیرامون سقوط مشکوک هواپیمای فرماندهان ارتش و سپاه در 7 مهرماه 1360 و بررسی ابعاد مختلف آن است.
هر سال زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام می شود و علاقمندان می توانند طبق مهلت اعلام شده در صورت دارا بودن شرایط ، ثبت نام خود را انجام دهند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور یاری داوطلبان زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را در مقاله ای در اختیار متقاضیان قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید : 

www.heyvagroup.com/shownews/4053/زمان-ثبت-نام-دانشگاه-افسری-ارتش.html
نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران که پیش‌تر توان خود را در ساخت پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین تجهیزات نظامی از موشک دوربرد گرفته تا زیردریایی به اثبات رسانده‌اند، طی دو سه سال اخیر راهبرد جدیدی را در زمینه گسترش توان حرکتی بر روی زمین در هنگام رزم اتخاذ کرده‌اند.  نتیجه این راهبرد، طراحی، ساخت و تولید انبوه سه خودروی نظامی با قابلیت‌های تاکتیکی مختلف است. وزارت دفاع با ساخت این سه خودرو و تحویل آن‌ها به یگان‌های زمینی سپاه و ارتش، توان ر
 اگر داوطلبی هستید که برای آمادگی کنکور دچار استرس هستید و احساس می‌کنید که ممکن است استرس سر جلسه کنکور نیز به سراغتان بیاید، باید از همین الان راه های مقابله با استرس کنکور را بشناسید و برای برطرف کردن این مشکل تلاش کنید پس چگونه میتوان استرس کنکور را کنترل کرد 

ادامه مطلب

ادامه مطلب
کنکور ۹۸ با همه ی سختی ها و خوشی ها و تلخی ها هم به پایان رسید و حالا فقط میمونه تحلیل پاسخنامه ش 
برای دانلود تحلیل تمامی دروس کنکور 98 به همراه پاسخنامه کنکور 98 روی لینک زیر کلیک نمایید.
Https://T.me/EnsaniMoshavereh
https://t.me/joinchat/AAAAAE5UfjMcIZOGStfVoA
اشتباه بزرگم اومدن به این دانشگاه بود
اشتباه کردم
باید با اقتدار و با عزت میومدم سمت علاقه ام ، نه اینجور
کم کاری کردم 
سنم هر روز داره بیشتر میشه ، توان اینکه بخوام بشینم دوباره برا کنکور بخونم رو ندارم ، اما بشدت دوست دارم بشینم بخونم و شر همه چیز رو بکنم 
اما میترسم ، از شرابط کنکور میترسم

کاش کسایی کنکور ریاضی دادن میومدن حتی اگه شده بطور ناشناس بهم میگفتن ، سطح سوالا و کنکور و نتایج چجور بوده :)

سوالات کنکور 98  
http://telegram.me/davazdahumi
برای دانلود سوالات کنکور 98 تمام رشته ها روی لینک بزنید

کنکور 98 ریاضی       سوالات کنکور ریاضی 98     http://telegram.me/davazdahumi
کنکور 98 تجربی     سوالات کنکور تجربی   http://telegram.me/davazdahumi
کنکور 98 انسانی   سوالات کنکور انسانی 98   http://telegram.me/davazdahumi

کانال تلگرام سوالات کنکور 98  t.me/davazdahumi
هجمه به سپاه چرا؟

هیچ یک از نیروهای مؤمن به انقلاب اسلامی یک هزارم درصد این احتمال را نمی‌داد که جریانی که مورد تأیید رئیس‌جمهور است اینگونه شمشیر را از رو برای سپاه ببندد. طی دو هفته گذشته بیش از ۳۵ سایت و وبلاگ (‌که احتمالاً «جوان» به زودی لیست آنان را منتشر خواهدکرد) به صورت جدی هجمه به سپاه را آغاز کردند:« توطئه شوم... علیه فرزند ملت»، «طرحی به نام همه برای برخورد با حامیان گفتمان انقلاب اسلامی»، « انتقال کامیونی اسناد یک نهاد امنیتی عا
پزشکی بدون کنکور
پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد
پزشکی بدون کنکور دانشگاه دولتی
پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
در این مقاله قصد داریم سیر تا پیاز پزشکی بدون کنکور رو واسه عاشقان سینه چاک این رشته توضیح بدیم چه اونایی که واسه اولین بار میخوان وارد دانشگاه بشن چه اون دسته از عزیزانی که پس از گذر از واحدهای دانشگاهی سنگین مدرک گرفتن و حالا دوباره هوس درس خوندن ،اونم از نوع دکتر شدن به سرشون زده ولی از طرفی حوصله کنکور دادن هم ندارن، باو
فروشگاه نظامی سایه روشن با دو دهه سابقه فروش انواع لباس نظامی برای سپاه مفتخر است که محصولی با کیفیت به شما عزیزان ارائه کند. لباس نظامی با قیمت مناسب و با عرضه مستقیم از تولیدی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. لباس نظامی یونیفرم مخصوص افراد نظامی می باشد. در فروشگاه ما علاوه بر لباس نظامی، لباس های کار و ایمنی با کیفیت بالا ارائه می شود.
دوخت لباس نظامی
دوخت لباس نظامی با کیفیت بالایی صورت می گیرد. دوخت ها با چرخ هایی مدرن صورت می گیرد که د
برای مطالعه جدیدترین اخبار کنکور 98 و کنکور 99 بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.

جزئیات و اخبار جدید کنکور 99، سوالات و تاثیر معدل در آزمون سراسری سال 99

آخرین و جدیدترین اخبار کنکور 98 و ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور

آخرین و جدیدترین اخبار کنکور 98 - اخبار جدید حذف کنکور

توصیه های مهم برای کنکوری ها برای موفقیت در کنکور
چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم
چگونه برای کنکور درس بخوانیم
موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی
چگونه برای کنکور ریاضی
به نام خدای شنهای طبس

در حالیکه ارتش و سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی و هلال احمر و ... تا پای جان مشغول امدادرسانی به مردم شـریف ایران هستند برخی قلمهای نجـس محتوایی تولید میکنند با هدف نا امیدی یا ایجاد اخـتلاف بین نهادها ؛ سوال این است ، ما چـقدر روی نشر محتوا ها دقت و حسـاسیت داریم تا روزی مدیون نـشویم؟؟؟
انتخاب رشته کنکور 98 تمام رشته ها

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 کلیک کنید

راهنمای انتخاب رشته کنکور 98 تجربی،ریاضی،انسانی

دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی98
دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98
دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 98
 معرفی رتبه یک کنکور تجربی 98
سازمان سنجش اسامی نفرات برتر کنکور 98 رشته تجربی رو منتشر کرده است و همه ما دوس داریم بدونیم که ده نفر اول کنکور چه کسایی هستند. منتها همیشه یک کنجکاوی خاصی برای دونستن اینکه نفر اول هر رشته کی هست داریم.
با همین هدف ما علاوه بر اسامی نفرات برتر کنکور 98 رشته تجربی، بطور ویژه رتبه یک کنکور تجربی 98 را معرفی کرده ایم.
طبق اطلاعیه سازمان سنجش رتبه یک کنکور تجربی 98 آقای ایزدمهر احمدی نژاد از تهران می باشد.
برای مشاهد
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021همانطور که مستحضر هستید، طی سال های اخیر تاثیر معدل در کنکور سراسری بسیار پر رنگ تر از گذشته بوده است. حال به دلیل شرکت داوطلبان نظام جدید در کنکور سراسری داوطلبان در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی کنکور تهران مشاوره سوالاتی را در رابطه با میزان و
تاثیر سهمیه های کنکور
سهمیه مناطق
سهمیه ایثارگران
سهمیه خانواده شهدا
سهمیه رزمندگان
سهمیه کارمندان
سهمیه مناطق سیل زده
سهمیه های کنکور سراسری یکی از موضوعات مهم در هنگام ثبت نام کنکور سراسری است، برای استفاده از سهمیه های مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری بایستی علاوه بر آشنایی با انواع سهمیه ها و تبصره های موجود بر شرایط اختصاصی بهره مند شدن  هریک از سهمیه های کنکور  سراسری به خوبی مسلط باشید . در سال های گذشته به کرات مشاهده شده اس
لباس سپاه پاسداران
لباس سپاه پاسداران لباس فرم مخصوص افراد در ارگان سپاه برای نیروهای دریایی، زمینی و هوایی آن می باشد. لباس سپاه خارجی از سایز small تا xxx و لباس نظامی ایرانی از سایزهای 38 تا 60 در فروشگاه نظامی سایه روشن موجود می باشد. رنگ لباس سپاه در کدام از نیروهای زمینی و هوایی و دریایی با توجه به نوع شرایط محیطی می تواند متفاوت باشد. برای هر ارگانی متناسب با نوع شرایط محیط رنگ مخصوصی دارد. برای مثال برای نیروی زمینی از رنگ های تیره و برای
تصاویر کمتر دیده‌شده رهبر انقلاب در لباس پاسداری و ۱۰ تعبیر ایشان درباره سپاه
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
۱. تنها نیرویی که قادر است از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، انقلابی دفاع کند، فقط سپاه است.
۲. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این افتخار را دارد که زاده‌ی انقلاب است و این خصوصیت را دارد که از درون دامان انقلاب روییده است. دیگران انقلابی شدند اما سپاه انقلابی به وجود آمد.
ادامه در لینک زیر
www.isna.ir/news/98012007060
@isna94
ته دلم خالی شده . چرا ؟ چون دلم قرص بوده به آدم ها . اولش با رفتن حاج قاسم دلم خالی شد . بعد با اومدن مردم به میدون و جواب سپاه پر شد از امید . و بعد با اشتباه سپاه باز خالی شد ... این ها همه اسباب بودن و همه کاره خداست . اگه خدا حاکم دلم می بود هیچ وقت خالی نمی شد ... این خانه ، خانه ی توست ... برگرد ...
Shirazart.blog.ir 
* شروع کلاس کنکور عملی هنر در شیراز از شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ در شیراز 
* تدریس از صفر تا ۱۰۰ کنکور عملی 
* تدریس طراحی فیگور ، کمپوزیسیون در طراحی ، طراحی ذهنی و ذهن پروری طراحی ، طراحی موضوع ، موضوع سالهای قبل 
* مدرس : زهرا جوکار با ۱۷سال سابقه تدریس کنکور تئوری و عملی هنر
* جهت هماهنگی و مشاوره با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ تماس حاصل فرمائید ‌.
Shirazart.blog.ir 
* شروع کلاس کنکور عملی هنر در شیراز از شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ در شیراز 
* تدریس از صفر تا ۱۰۰ کنکور عملی 
* تدریس طراحی فیگور ، کمپوزیسیون در طراحی ، طراحی ذهنی و ذهن پروری طراحی ، طراحی موضوع ، موضوع سالهای قبل 
* مدرس : زهرا جوکار با ۱۷سال سابقه تدریس کنکور تئوری و عملی هنر
* جهت هماهنگی و مشاوره با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ تماس حاصل فرمائید ‌.
فروشگاه لباس نظامی سایه روشن ارائه کننده کلیه تجهیزات نظامی اعم از لباس ارتش، لباس سپاه و لباس نیروی انتظامی به همراه کلاه، اورکت، پوتین و کمبرند و لباس کار و ایمنی به همراه انواع کفش های کار می باشد. لباس نظامی، یونیفرم مخصوص افراد در صنعت دفاعی کشور می باشد. این لباس باید متناسب شرایط افراد در هنگام رویارویی با حوادث سخت باشد. معمولا لباس نظامی انواع ارگان ها در طرح های پلنگی، چریکی، کامپیوتری، دیجیتالی و لجنی تولید و دوخته می شود. در فر
کتاب جمع بندی فارسی کنکور از انتشارات مهر و ماه در 6 فصل ادبیات فارسی
را برای کنکور بررسی می کند. این کتاب تمامی مسائل کنکوری ادبیات از جمله:
لغت
املا
دستور
آرایه
قرابت
تاریخ ادبیات

را مورد بررسی قرار می دهد. در این کتاب 31 آزمون وجود دارد. این آزمون
ها در زمینه های موضوعی ، هم سح با کنکور ، و بالاتر از کنکور (برای دانش
آموزان ممتاز) می باشد. همچنین در این کتاب نکات کنکوری فراوانی نیز برای
دانش آموزان وجود دارد.
خرید اینترنتی کتاب جمع بندی فارس
{علائم ظهور - شماره 28}

سپاه ابرهه به سوی امام مهدی(عج)

در طول تاریخ، دو سپاهِ جنگی وجود داشته و خواهد داشت که در مسیر مکه به شکل اعجاز آمیز و با دخالتِ نیروه های غیبی نابود می‌شوند:
۱- سپاه ابرهه که به هدف کشتن روح و حقیقت کعبه، بدان سمت حرکت می‌کند و در میانه ی راه به بلایی از سوی آسمان گرفتار می‌شود.
۲- سپاه سفیانی که در یورش به سمت مکه، به نفس زکیه [شخصیتی الهی و خاص] سوء قصد دارند، اتفاق خواهد افتاد و همچنین سوء قصد آنها به امام مهدی علیه ال
حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در پیامی به امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش ضمن تسلیت شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه دردناک شناور کُنارک، صبر و تسلای خانواده‌های داغدار و شفای آسیب دیدگان این حادثه را از خداوند متعال مسألت کردند.
ادامه مطلب
سردار حاجی زاده،سردار امیرعلی حاجی زاده،پوستر سردار حاجی زاده،عکس سردار حاجی زاده،عکس پروفایل سردار حاجی زاده،فرمانده هوافضای سپاه،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،امیر علی حاجی زاده،تصویر سردار حاجی زاده،امیرعلی حاجی زاده

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها